Program do tworzenia animacji 3D

Cześć Siema ! mam problem ponieważ do szkoły mam zrobić coś takiego jak “projekt edukacyjny” , postanowiłem go zrobić w formie prezentacji czy czegoś innego na komputerze.

Projekt ma się opierać na biologii,chemii ewentualnie geografii - właśnie z tych przedmiotów muszę zrobić jakiś projekt… potrzebuję programu który by pokazywał np. konstrukcje człowieka… i można by się pobawić w animacje itp. lub coś innego, temat bardzo nie jest ważny.

Nie znam się na programach przynajmniej takich nie znam. Które by pomogły mi zrobić ten projekt

Ten projekt to promocja do 1 liceum. Bez tego nie przejdę.

I chcesz za coś takiego się zabierać? Obsługi takiego programu nie opanujesz w kilka dni, czy tygodni. Ale jeżeli się upierasz, to np. Blender do tego się nada.

Jeżeli jeszcze możesz, to wymyśl coś innego. To taka moja dobra rada.

a co mi proponujesz? :stuck_out_tongue:

znalazłem program NASA World Wind 1.4 fajny jest na prezentacji You Tube jednak nie można przybliżać obrazu do miast… ja mam zieloną plamę

Poser jest fajny do animacji ludzi :slight_smile:

Witam!

Przyznam na początku że w ogóle nie znam się na tworzeniu filmów 3d w programie blender ani w żadnym innym. Poszukuję kogoś, kto na “zamówienie” zrobiłby dla mnie taki film:) To ma być kilkuminutowy filmik, z kilkoma elementami. Szczegóły podam jeśli będzie ktoś zainteresowany pomocą:) Proszę pisać na priva:)

Proszę o odpowiedź, pozdrawiam:)

A ile płacisz za wykonanie czegoś takiego? I jaki termin?