Program do tworzenia animacji w dobrej jakości z filmiku

Szukałam podobnych tematów, jednak nic sensownego nie znalazłam.

Otóż potrzebuję programu do tworzenia z filmików animacji w dobrej jakości. Do tej pory używałam Animation Shop 3, jednak jakość takiej animacji jest na średnim poziomie. Mimo, że fragment filmiku z którego tworzę tam animację jest bardzo dobrej jakości, to po przetworzeniu w Animation Shop 3 i zapisaniu takiej animacji w formacie .gif traci ona na jakości.

A widziałam mnóstwo takich prac, animacji, gdzie one są naprawdę dobrej jakości i nie ma tzw. “pikselozy”. Więc może poradzilibyście mi jakiś program w którym wykonam taką animację nie tracąc przy tym przy jakości takiej grafiki. Znacie jakiś dobry program do tego typu prac?

program za za przeproszeniem dowolny… liczy się tylko “myślenie” bo nawet tutaj już nie ma mowy o kreacji ? ( rozumiem że film istnieje i tylko ów przerobić trzeba na ‘rysunkową animację’ 1:1 )

a więc “myśl !”

p.s.

gify mają 256 kolorów max…

Coś bardziej konkretnie napiszesz…?

Bo ,że obraz sprowadzony do GIF-a,sie spaskudzi,to większość wie…

Może rozwiniesz swą błyskotliwą ponte,i pomożesz Pani Miko,a i nam ,czytającym się coś przyda…??? :shock:

Bez urazy,ale Twoja wina,pozdrawiam

Tak, tak, niby większość wie, że gif jest gorszej jakości niż jpg itd. ale widziałam mnóstwo gifów, gdzie były naprawdę dobrej jakości, bez tzw. “pikselozy” jak u mnie.

A i no nie wiem, co masz na myśli pisząc “rysunkowa animacja”? Chodzi mi o to, aby kawałek filmu był przerobiony w formacie .gif, aby można było swobodnie umieścić jako sygnaturę lub na stronę internetową czy bloga.

apng ktoś kiedyś wymyślił, i chyba sporo przeglądarek już to obsługuje.

http://pl.wikipedia.org/wiki/APNG