Program do tworzenia aplikacji instalowanych na komputerze

Witam,

mam pytanie jakim programem mogę stworzyć aplikację w stylu jakiś poradnik złożoną z dokumentów html.

Chodzi mi o to żeby nie była to strona internetowa a poradnik działający bez połączenia z internetem, który poprostu instalujemy na komputerze i jest.

z góry dzięki za pomoc

Możesz po prostu zrobić stronę internetową w jakimś folderze i nie będzie potrzeby połączenia z internetem .

Przecież jak zrobisz poradnik w htmlu to nie trzeba połączenia z internetem a przeglądarki.

Najprostszy to Notatnik :x

Dobrym programem do tworzenia stron w formacie html jest http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=22&id=302&Zajaczek+4.1. Pliki zapisuj w jednym katalogu, a source donośników zaczynaj od katalogu głównego tj: /strona1.html

wiem, tylko to ma być praca zaliczeniowa i sęk w tym żeby nie była to strona a program okienkowy. Coś takiego jak w sklepach można dostać, może to bardzie jzobrazuje o co mi chodzi

Poradnik w htmlu jaki można kupić w sklepie ? hmmmm . U mnie takiego czegoś ni ma :evilbat:

Trzeba znać jakiś język programowania żeby stworzyć aplikację okienkową :wink: najłatwiej chyba Delphi, bo Pascala teraz w liceum uczą - wtedy Codegear Delphi 2007, ewentualnie jeśli znasz C++ to Visual C++ Express (darmowy).

Z tego co zrozumiałem to ma to być jedynie poradnik czyli praktycznie jedna kontrolka RichEditBox i dane ładowane z pliku - da się zrobić nawet bez znajomości języka, no ale trzeba Visual C++ mieć i jako tako umieć się po nim poruszać.

o takie coś mi właśnie chodziło, dzięki vanzi