Program do tworzenia kopi partycji

Szuka właśnie takiego programu. Konkretniej chodzi mi o coś w stylu Norton Ghosta tyle by był po polsku, i darmowy, a jeśli nie ma takiego to może być wersji ang

ja to robie Paragon Hard Disk Manageram ale nie znajdziesz go w necie,był w przedostatnim wydaniu komputer świata na płycie i jest po Polsku

moge polecic tobie pare programow chodz wszystkie sa platne

SecurStar_DriveCrypt, Bootmanager_BootStar, LEGATO_NetWorker

itd.

Ja używam Acranis True Image.Jest po polsku.

Wie ktoś z kąd mozna własnie ściągnąc ten program :

Acronis True Image 8.0.

Znalazłem na :

http://download.chip.pl/download_109679.html

Ale z tąd nie da się ściągnąc.

Patrzyłem na stronie producenta ale są jakieś dziwne wersje …

można zamówić w wydawnictwie bauer pcformat nr 46 (2004-06), tam jest pelna wersja acronis true image, cena pisma 16,90 plus 2,50 koszty wysylki . Potem jest rejestracja i masz pelna wersje programu warta 7 razy wiecej gdybys chcial kupic sam program. W sieci znajdziesz kontakt do nich .

Bo co mam zamawiać, skoro mogę ściągnąć z netu.

I po to jest net …

Na przykład tutaj : Acronis True Image 8.0

‘‘Bo co mam zamawiać, skoro mogę ściągnąć z netu.’’

Mowie o legalnym sofcie, owszem sa triale i czytalem cos na ten temat, akurat o acronis, wersja niepelna nie daje tych mozliwosci co zakup programu, czemu?, jak firma zarabialay gdyby udostepniala darmowo to co chce sprzedac , kazdy zrobilby sobie kopie a potem podziekowal, program dolaczony do czasopisma to wyjatkowa okazja nabycia go za niewiekie pieniadze (pelna wersja)

No tak, ale są wersje trial - 15 dniowe i na nich też można co nie co wykonać …

Przecierz wiem, ze o legalnym, bo takiego właśnie szukałem i znalazłem wersję trial na oficjalnej polskiej stronie …