Program do tworzenia logo

Poszukuje Programu bardzo dobrego do utworzenia Logo ponieważ moge dostać za niego szczerze mówiąc ładną kaske mam świetny pomysł w głowie Pozostaje realizacja go i potrzebuje Programu w którym mógłbym to zrobić Bardzo spodobał mi się program AAA logo Lecz szukam Freeware Prosze pomóżcie mi może być to program AAA logo np 2004 ale żeby był freeware Jak dla mojego pomysłu wszystkim znany Gimp jest no do bani :frowning: Prosiłbym o jakis dobry program do Logo Najlepiej AAA logo freeware :slight_smile: pozdrawiam

Własnie jest promocja i program kosztuje 20-30 euro - to chyba nie jest straszna cena jeśli masz mieć “ładną kaskę” a i na przyszłość może się przyda…

ps. Jakoś nie widze w tym programie nic czego w Gimpie nie da się zrobić… - może prócz gotowych obiektów i templatów…

Jeśli chcesz na grafice zarobić musisz się nauczyć robić profesjonalne loga w profesjonalnych programach typu Adobe Photoshop.Na jakimś miernym programnie nie wykonasz świetnego pomysłu, pozatym pomysł to nie wszystko.