Program do tworzenia muzyki

Poszukuję jakiegoś darmowego programu do tworzenia muzyki, chcę po prostu, żeby były do niego wbudowane jakieś sample i możliwość dodawania własnych.

Ja osobiście używam FL Studio 8 w wersji Demo. A czemu demo? Ponieważ jest to pełna wersja systemu, która uniemożliwia jedynie zapisanie sesji. Ja mam na to swój sposób, zapisuję każdą ścieżkę z osobna do formatu wave a później te ścieżki ładuję do programu i poddaję obróbce, więc zapis sesji jest mi zbędny a tym sposobem mam darmowy i legalny program do tworzenia muzyki w pełnej wersji. Może prgram ma tam jeszcze jakieś ograniczenia ale używam od wersji 4 czy 5 i nie znalazłem niczego poza niemożnością zapisania sesji. FL Studio obsługuje masę wtyczek VST, posiada kilka sampli, loopów, fx i gotowe projekty ale są raczej nędzne, ja wyszukuję sampli bądź tnę własne :slight_smile:

Pozdrawiam!

Równierz polecam FL Studio

hmmm… temat przyklejony :wink:

:arrow: tworzenie-obrobka-mixowanie-muzyki-t78337.html

Hiphop3 Ejay. Łatwy w obsłudze, polski.

Ejay jest chyba już w wersji 6 jeśli się nie mylę ale on jest dla dzieci :stuck_out_tongue: Używałem kiedyś HipHop Ejay nie polecam, człowiek w ogóle się nie rozwija muzycznie. Poza tym Ejay jest nie tylko w wersji HipHop ale i Techno i pewnie w innych. Wersja HipHop zawiera sample typowe dla muzyki rap i tu już jest kolejne ograniczenie twórcze ale co prawda można dodać własne sample, jednak nie polecem tego programu on jest dobry, jak pisałem, dla dzieci :slight_smile:

Pozdrawiam!

Hip-Hop Ejay 6 mam nawet gdzieś z jakiejś gazety, kiedyś go używałem, ale dokładnie, jest on dla dzieci, mało ma funkcji. A co do FL Studio, to program bardzo ciekawy, jednak poszukuję jakichś stron z samplami. Co prawda zmalałem kilka, jednak przy próbie pobrania okazywało się, że najpierw trzeba zapłacić za dostęp do pobierania.

Strony z darmowymi samplami i do tego w formacie wave ciężko jest znaleźć. Mój koleś zna pełno takich stron postaram się od niego coś wyciągnąć. Ja mam kilka swoich stron, z której można pobierać darmowe sample i loopy to najwyżej jak wrócę z pracy to w wolnej chwili podrzucę Ci linki. Osobiście to sam tnę sample taki sposób jest najlepszy :slight_smile:

Pozdrawiam!

Więc od razu dziękuję :slight_smile:

Polecam MAGIX Music Maker 15.0.1.8 dostępny na stronie http://www.freewarefiles.com Waży ponad 100 MB ale już się nim bawiłem. Po przetestowaniu proszę o odpowiedź na forum i opinie na temat tej aplikacji. Oraz program Anvil Studio.