Program do Tworzenia muzyki

Witam! :smiley:

Poszykuję programu do tworzenia muzyki najlepiej freeware, ale jak są jakieś ciekawe płatne to też polecajcie:)

Program musi mieć

-dużo różnych bitów

  • PL (ważne : :razz: )

  • odszumiacz lub coś podobnego do tej funkcji

  • możliwość tworzenia własnych wstawek poprzez np wirtualny keyboard

  • ciekawe opcje:)

Szukałem po guugl, ale zobaczę co wy mi jeszcze radzicie, myślałem o traktor dj studio 3 , ale nie mogę znaleść pl, gdzieś jeszcze o virtual dub czy o czymś takim czytałem:P

Czekam na odpowiedzi:)

LMMS - Linux MultiMedia Studio

a tu patrzyłęś http://www.dobreprogramy.pl/Tworzenie-i … ws,47.html

  1. FL studio

  2. Reason 4.0

  3. Cubase

I oczywiście jakieś Vst’ki (pluginy) np. Hypersonic 2, Nexus itp… one ważą jakieś od 2 do nawet 50gb

edit /// Jeżeli chcesz to mogę ci wysłać jakieś moje bity, zrobione w tych programach

zgadza się, z czego FL Studio wydaje się najbardziej przystępny, dość prosty.

popieram, również polecam FL Studio, siedzę w nim juz kilka ładnych lat :slight_smile:

A jeśli wolisz coś bardziej zaawansowanego i profesjonalnego to: Ableton Live lub jeszcze lepszy Sonar. Do tych obydwu bez klawiatury midi lepiej nie podchodzić :stuck_out_tongue:

Jeśli chodzi o “odszumiacze” to nie potrzebujesz czegoś takiego. Wystarczą sample wysokiej jakości i dobry mastering :slight_smile:

Dużo różnych bitów? Twórz własne! W necie od groma jest darmowych sampli :slight_smile:

Jedynie problem może być z wersją PL. Jeszcze nie spotkałem sie z programem tego typu w języku polskim. W zasadzie to nawet nie ma co tam tłumaczyć :smiley:

dzięki wam wszystkim:) ok to pierwsze sprawdzę fl studio:) Just shadow możeż mi wysłać parę linków na gg 13507241

Pozdrawiam!

???

Proszę… piszmy poprawnie po polsku.

sory ale z pośpiechu bo musiałem lecieć:P jestem w 2 technikum i mam 4 z polskiego, na prawdę przez przypadek:)

Mam ten program na prawdę super!! właśnie o taki program mi chodziło:)

Dodane 10.09.2010 (Pt) 18:41

i jeszcze jeden błąd, bo mi nie chodziło o justshadow tylko sicu:)