Program do tworzenia nowych sesji na DVD

Podobno jest taki program który tworzy nowe sesje i można nagrywać dane Ale jak to sie zwie i czy istnieje

Np. Nero. Opcja - rozpocznij/kontynuuj dysk multisesyjny.

A można prosić o coś innego bo szczerze mówiąc miałem nadzieje uniknąć nero

Sprawdź tu i wybierz sobie: http://www.dobreprogramy.pl/Nagrywanie- … ws,32.html

Praktycznie każdy program do nagrywania ma obsługę multisesji.

Ze swojej strony polecam Ashampo Burning Studio , dostępny za darmochę dla czytelników Vortalu.

Ta tyle tylko że ashampo nie chce nowej sesji utworzyć mam na płycie nagrany iso i chce do niej dograć coś podobno sie da ale jak

ISO nie nagrasz w multisesji żadnym programem (chyba że jako dane).

Na innym forum napisano że jest taki program tylko że mi ta stron zgineła

Nie ma takiego programu. Zmienić zawartość ISO można w programie UltraISO lub PowerISO i zmieniony obraz zapisać na płytę. Multisesja nie ma nic wspólnego ze zmianą zawartości obrazu.

Skoro uważasz że są tam mądrzejsi :?

Obraz iso to sesja i jej nie można po nagraniu otworzyć nie można ale podobno jeżeli płyta ma dośc dużo miejsca można utworzyć nowaą sesje jest taki do cd a podobno najnowsza wersja tego programu obsługuje również DVD tylko mój problem polega na tym że nie pamiętam nazwy tego programu

Dodane 10.01.2010 (N) 12:31

Na każdym forum są głupi i mądrzy tamten pisał do rzeczy ale skoro na największym forum w Polsce twierdzą że niema to niema temat zamknąć