Program do tworzenia stron WWW


(Ajzon) #1

czy znacie jakis dobry program do tworzenia stron WWW, ale taki w ktorym nie trzeba znać jezyka czy kodu HTML. tylko taki program gdzie sa gotowe gadzety i z nich sie robi coś na zasadzie programu FRONPAGE ale lepszy, by wygladał bardziej profesjonalnie.

z gory dziekuje i pozdrawiam


(system) #2

Polecam Macromedia Dreamweaver :wink:


(Existence) #3

Może Pajączek 5 NxG Professional 5.2.0 Full PL

Link: http://www.dobreprogramy.com/index.php?dz=2&id=220&t=22


(Adamek 1987) #4

Macromedia Dreamweaver. Najlepszy, jak najbardziej profesjonalny i można w nim zrobić stronę WWW nie znając HTML'a, jednak musisz znać obsługę tego programu [nie jest on szczególnie trudny do opanowania].

Program ma też tę zaletę, że możesz go w taki sposób podzielic aby widzieć generowany kod HTML w czasie gdy projektujesz stronę [co pozwala Ci się nauczyć HTML'a]


(Plik) #5

zajaczek


(Siekiera666) #6

Microsoft FronPage wogóle nie trzeba znać html jest z oficem


(Dragonlnx) #7

Webmajster

http://programy.onet.pl/40,41,8457,programy.html


(Kunderground) #8

notatnik :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: ja pracuje a nim :smiley: :smiley: to moj partner hehehe


(Bambit) #9

Najlepszy jest pajączek 5 NxG lub WebSite PRO. Do ściągnięcia w vortalu :wink:


(Patricko) #10

mam pytanie co do Macromedia Dreamweaver...posiadam ten program..moja wersja zajmuje okolo 100mb..czy to jest dobra wersja...tam nie znalazlem zadnych gotowych komponentow ktore mozna byloby wkleic.....mam strone w Front Page i troche czystego HTML..jednak ciegle staram sie ulepszyc ja jak tylko sie da...a wiem ze Dreamweaver pozwala na to....jesli mam zla wesje (czyli bez zadnych komonentow)..to moze dalibyscie link do strony z ktorej moglbym sciagnac takie wlasnie dodatki do tego programu


(Adamek 1987) #11

No mój Dreamweaver MX 2004 zajmuje około 300mb, więc musisz mieć jakąś okrojoną wersję. Niestety nie wiem skąd mogłbyś darmowo i legalnie pobrać te dodatki. Zobacz na http://www.macromedia.com , może będą jakieś darmowe dodatki, ale wątpię w to.