Program do tworzenia SZABLONÓW


(Nela1507) #1

Witam. Poszukuję dobrego a jednocześnie prostego w obsłudze programu do tworzenia szablonów na aukcje, blogi, strony internetowe.

Wiadomo, że na stronach po tych opisach to człowiek nie wie dokładnie wszystkiego o danym programie. Potrzebuję jakiejś opinki o danym programie.

Liczę na waszą pomoc i pozdrawiam. :slight_smile:


(Mirekgw) #2

zainteresuj sie tym

StudioLine Web + Photo Classic 3 Plus

Oprogramowanie do tworzenia i publikowania profesjonalnych witryn internetowych, a wszystko to w jednym interfejsie bez znajomości HTML. Program łączy wszystkie funkcje do tworzenia, publikowania oraz aktualizowania witryn internetowych. Aplikacja ma szeroką bazę narzędzi, które pozwalają na import i edycję grafik. Aplikacja działa w trybie WYSIWYG. W budowie własnego projektu przyda sie na pewno spora baza gotowych szablonów. Program ma wbudowanego klienta FTP- który pozwala umieścić projekt na wybranych serwerze.

szukaj w Google jest wersja portable

Portable StudioLine Web 3.50.52.0 Multilingual + Photo Classic 3 Plus


(niezDarek) #3

ja zawsze jak nie chce mi się pisać całego kodu html to odpalam word'a(MS Office) lub jak Writer(OpenOffice) i normalnie tworze tak jak dokument tekstowy i zapisuje jako html, następnie otwieram np. notatnikiem a jak są obrazki to je hosting'uje i zmieniam tylko elementy docelowe, następnie kopiuje cały kod html z notatnika i wklejam na allegro