Program do tworzenia zrandomizowanych profili społecznościowych


(Pc Principal) #1

Dobra poszukuje czegoś chyba nietypowego, słyszałem o oprogramowaniu które może tworzyć profile społecznościowe na podstawie postawionych wytycznych, ze zrandomizowanymi zdjęciami z bazy rosyjskich portali społecznościowych.
A nawet piszący komentarze
Szczerze nie za bardzo wierzę w taki wynalazek ale znajomy zarzeka się że miał z czymś w tym rodzaju doczynienia.
Ktoś z was spotkał się z czyms takim albo podobnym?


(hindus) #2

Oczywiście, że jest to możliwe. Tak działają wszystkie boty które spamują na forach dyskusyjnych. Jeden z ostatnich z którymi się spotkałem był prawie nie do odróżnienia od człowieka. Wykorzystywał on… inne wypowiedzi z różnych for o tej samej tematyce (wklejał fragmenty zdań) i o dziwo nawet miało to sens. Po głębszej analizie wychodziło rzecz jasna, że gdzieś między takimi zdaniami są linki - i to był główny cel działania takiego bota - nie mniej dość imponująca praca.
Czy narzędzie można kupić? Na pewno da się je zlecić, niewiele się to różni od każdego innego programu. Do obejścia takie proste problemy jak captcha (w wielu przypadkach złamana - ale zawsze można outsource’ować przepisywanie literek np. do Indii - http://www.zdnet.com/article/inside-indias-captcha-solving-economy/ ), reszta to mniej lub bardziej wyrafinowany algorytm.