Program do udźwiękowienia ścieżki w filmie

Witam szukam jakiegoś programiku który będzie polskojęzyczny ewentualnie jakaś nakładka na niego do udźwiękowienia przestrzennego i aby była możliwość pogłaśniania w nim jeśli jest za cichy dźwięk oryginalny.Robię coś takiego w najnowszym NERO w podprogramiku Nero Vision i owszem z dźwięku 2:0 przerabia na 5:1 i nawet ładnie to słychać niemogę nic zarzucić na kinie domowym ale jak jest oryginalny dźwięk cicho tu pojawia się problem niemożna nic zrobić niema możliwości pogłośnienia dźwięku.Proszę o jakiś programik ale w języku ojczystym a dlatego gdyż zapewne się domyślacie niekażdy perfekcyjnie zna j.angielski pozatym duuużo montuję sobie właśnie walk z różnych filmów akcji lub karate i chciałbym ten dźwięk polepszyć oczywiście montaż jest tylko i wyłącznie z płyt dvd niemamy tu co wspominać o vhs chociaż ostatnio zakupiłem kilka starszych pozycji na dvd filmów akcji i aż płakać się chce z kopią dosłownie jakby się z vhs na stacjonarną nagrywarkę dvd nagrało poprostu koszmar.Może ktoś zna jakieś również programy do polepszenia jakości obrazu choć tu muszę przyznać będzie problem boto wyższa technika i niezaspecjalnie mógłbym dać sobie radę z tym no ale jeśli ktoś mnie poprowadzi i da lekcję co i jak (zaco będę ogromnie wdzięczny) może i się uda choć niewiadomo jeszcze czy sprzęt będzie w stanie to wszystko zrobić dlatego podaję odrazu parametry i proszę niepomyśleć że się chwalę itp.nic z tych żeczy mam zasady każdy ma to naco go stać jeden lubi to drugi tamto jasne jak słońce.Mnie akurat gierki nie rajcują a montażem się od 15 lat zajmuję to moje hobby więc proszę o radę i podaję parametry swojego kompa czy poprostu ma to sens czy nie oto one:pł.główna to GA-M57SLI-S4 firmy GIGABYTE , procek AMD Athlon 5400+ Dual-Core , ram 4 razy po 1024MB firmy GEIL 800Mhz (pracują w Dual-Channel) , karta grafiki to GeForce 8800 Ultra/768MB DDR3/384bit , dyski twarde to 250GB i 200GB 16 kesz sata 2 firmy CAVIAR , karta dźwiękowa Audigy 2000 firmy Creative , zasilacz CHIEFTEC 450 WAT.Pozdrawiam i liczę na WASZĄ pomoc! !!

to dołącze się do tego tematu :slight_smile: