Program do ustawienia grafiki w Dirt2

Mam laptopa Acer Aspire 5745g i po okolo 10 min grania w Dirta 2 (na najsłabszych detalach) laptop sie wyłancza, jest jakis program zeby uruchomic tą grę w DX9 albo jeszcze zmniejszyc grafike?

Pozostaje Ci tylko ta aplikacja do konfiguracji w grze :wink: Z tego co mi wiadomo nic innego nie istnieje do tego :wink: Laptop nie jest do grania pewnie się grzeje i samoczynnie wyłącza.

Witam

W zasadzie pozostaje Ci tylko konfigurator gry. Czasami niektóre gry można konfigurować (m . in. i poziom grafiki) w plikach .ini samej gry np. dodając wiersze lub je modyfikując. Nie wiem, jakie ta gra pliki .ini posiada, w każdym bądź razie musisz sam do tego dojść drogą prób i błędów. Oczywiście musisz się liczyć z tym, że coś w niej schrzanisz. Ja tylko tą grę znam z tego, że to jakaś ścigałka. Aha, jeżeli ta gra nie posiada w konfiguracji wyboru obsługi niższych DX-ów (np. jak Resident Evil 5), a obsługuje tylko DX11, to zapomnij o wyborze innej niż DX11, bo ta gra bodajże takowe biblioteki obsługuje. Pozdro :slight_smile: