Program do ustawienia hasła po wyłączeniu wygaszacza

witam :wink:

poszukuję programu za pomocą którego będe mogła ustawić sobie hasło po wznowieniu pracy kompa po wyłączeniu wygaszacza, albo po prostu w trakcie pracy, tzn. jak zostawie kompa włączonego i wyjde z domu to zawsze ktoś z członków rodziny mi go wylączy, a chcialabym, żeby nie mógł :wink: i właśnie poszukuje jakiegos programu, ktory pozwoli mi na zalozenie hasla i nie bez wpisania tego hasla nie bedzie mozna nic zrobic na kompie.

Po co powtarzasz zbędne informacje ?? Nazwij temat krótko i treściwie

Jeśli masz XP to możesz założyć hasło na usera.

Możesz też założyć hasło w biosie i nikt ci kompa nie ruszy :slight_smile:

jak założe na usera to czy tak czy siak mi mogą wyłączyć, a jak zaloże w biosie to tak samo, bo mi chodzi na pracującym kompie

Przeca taka opcja jest w każdym Windowsie, przy ustawieniach wygaszacza jest opcja Ochrona hasłem, trzeba ją zaptaszyć i ustawić hasło:

82718Schowek02.jpg

EDIT:

Ale wtedy wystarczy zrobić reset kompa i po haśle ;], ale jak do tego będzie założone hasło na konto w Windzie to już będzie chyba git.

Teraz jestem w robocie na Win98, ale w domu ma XP to sprawdzę, ale jestem przekonany, że tą opcję mam.

XP :slight_smile:

f8a56a963316f143.jpg

u mnie to wygląda w ten sposób :

beztytuurn0.png

:-k :-k

A gdy zaznaczysz tą opcję (mając ustawione hasło) to w trakcie ‘trwania’ wygaszacza porusz myszką.

Czy przeniesie cię z powrotem na pulpit czy może na panel użytkowników i poprosi o wpisanie hasła ? :slight_smile:

Sprawdzałem u siebie i tak,opcja ta prosi o hasło do profilu/konta użytkownika.

a może ktoś zna jakiś program do ustawienia takiego hasła ?

Złączono Posta : 29.10.2007 (Pon) 19:19

przepraszam, że odswieżam topic, ale własnie wpadłam w sieci na program, którego szukałam w tym temacie

pod tym linkiem znajduje się program, który umożliwia zablokowanie systemu z podaniem hasła

pozdrawiam :wink: