Program do usuwania dźwięku z dzwięku

Witam czy jest jakiś sposób na usunięcie dźwięku scieżka #2 z ścieżki dźwiękowej ścieżka #1, tzn mam sobie dźwięk i jest w nim coś wstawione jakieś słowa, mam nagranie tych słów (ścieżka #2 lub innej multimedi), ale chciałbym usunąć ten dzwięk z ścieżki #1. Tzn dało by rade to zrobić za pomocą vocal remover w audiocity ale to przy słowach, i to bardzo kiepsko działa :confused: Dlatego czy istnieje jakiś program któremu mogę wskazać dzwięk ścieżka #2 a on usunie to w każdym miejscu w ścieżce #1

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, pierwszy fragment z lewej chcesz zamienić za drugi i trzeci wkleić?

Jeżeli tak to zobacz jaka duża jest różnica w amplitudzie, na sucho nie powinno się dać musisz jakoś to połączyć. Spróbuj z jedynki zrobić sampla i wkomponować go jak audacity nie daje rady programem Traktor Pro. Na YT znajdziesz tutoriale wpisując klucze słów Traktor Pro Sample.

Ten zaznaczony fragment jest to czysty dźwięk (powiedzmy sam dźwięk człowieka), który powtarza się w całym utworze co jakiś czas. Nie chce aby ten fragment się powtarzał, chcę otrzymać dźwięk czysty bez tego zabrudzenia. Oczywiście vocal remover powinien dać rady ale tylko w przypadku ludzkiego głosu, i nie jest to doskonała funkcja. Więc wierze że jest program któremu wskaże ten czysty vokal a on usunie go z całego utworu.

Poszukaj wersji instrumental, jeżeli popularny kawałem to ją ma. Kiepsko działa bo pewnie jakość utworu słaba 16 bit, mp3 itp. Spróbuj to zrobić na formacie .Flac albo chociaż .Wav są to bezstratne formaty.

Tu masz najprostszy tutorial dla audocity każdą piosenkę najlepiej nowszą od roku 2000 można spokojnie zrobić. https://www.youtube.com/watch?v=0RMPgxnv9XE

Pamiętam jak mój kolega bawił się w DJ-a, jeździł po drobnych klubach. Wpadł w szatański pomysł napisania do DJ Krisa o utwory Manieczki i kilka innych w 64 bitach i wersji studyjnej lub jakieś sample. Widziałem maila w którym Kris go wyśmiał bo w tamtych czasach nikt się w to nie bawił 16, 24 bity królowały nikt się tym nie przejmował.

No na boga świętego mowie, że vocal remover to dziadostwo nie usunie mi tego, i mowie, że nie chodzi tu o vokal tylko dźwięk który ktoś wstawił przykładowo po żeby ktoś tej ścieżki nie nagrał. Przykładowo taki dźwięk co masz w załączniku wrzuć go sobie w jakąś nute i spróbuj usunąć metodą vocal remover… Na pewno istnieje program któremu mogę podać co ma usunąć a on wyizoluje to z całej ścieżki dźwiękowej.

preview (1)2.mp3

Ten ktoś dobrze wybrał i w związku z tym będziesz miał problem…Automatem tego nie zrobisz - ludzki głos jest celowo zmodyfikowany !