Program do usuwania pozostalosci po antywirusie


(system) #1

Chciałbym się dowiedzieć czy istnieje taki program, który usuwa pozostałości po antywirusie, ponieważ podczas instalacji Kaspersky PURE wykrywa mi jakieś resztki po ESET Antywirus. Gdy klikam usun to wyskakuje okienko że instalacja została wstrzymana na czas usunięcia niepotrzebnego programu. Pisze z telefonu, więc przeraszam za błędy.


(Kurp55) #2

AppRemover to narzędzie służące do całkowitego usuwania z systemu Windows różnego rodzaju oprogramowania zabezpieczającego - antywirusów, zapór ogniowych (firewalli) i antyspyware. Aplikacja nie wymaga instalacji, automatycznie wykrywa zainstalowane na komputerze programy zabezpieczające oraz oferuje 2 tryby ich usuwania. Pierwszy z nich umożliwia przeprowadzenie od początku procesu deinstalacji, drugi natomiast usuwa wszelakie pozostałości (m.in. zbędne pliki, wpisy w rejestrze) w systemie po usuniętym już za pośrednictwem standardowego kreatora instalacji oprogramowaniu.


(system) #3

ESET Uninstaller- patrz punkt: "Dezinstalacja produktu ESET przy użyciu narzędzia ESET Uninstaller".


(system) #4

Włączyłem ten program i wykryło dwie aplikacje:

  1. ESS/.../...

  2. SEP

I ja muszę te dwie usunąć czy tylko pierwszą, bo w instrukcji pisało że trzeba usunać to ESS..

Proszę o pomoc.


(Dariuszbbr) #5

Tak najpierw usuń pierwszą pozostałość a póżniej drugą :smiley: ,Bo skoro program wykrył i tą drugą to też jest napewno pozostałość po jakim programie eseta