Program do usuwania sterownikó/pozostałości po od drukarki!

Witam,

coś nakombinowałem ze sterownikami od HP Photosmart D5160, raz zainstalowałem stery ze strony, potem podłączyłem drukarkę i nie działały, potem Vista wyszukała jakieś stery z płytki od drukarki i też czegoś nie udało się zainstalować. Czy istnieje jakiś program, do całkowitego wyczyszczenia sterowników i wszystkich pozostałości?

Hej,

Niestety, w przypadku HP z takowym się nie spotkałem. Ale może nieco pomoże artykuł Three Ways to Uninstall and Reinstall Hewlett-Packard Printer/Scanner Software - wersja EN i Trzy sposoby odinstalowywania i ponownego instalowania oprogramowania Hewlett-Packard Printer/Scanner - wersja PL.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Skorzystam, dzięki Dimatheus!

Hej,

Spoko, tyko daj znać, czy się udało. :slight_smile:

Pozdrawiam,

Dimatheus

A nie wystarczy Driver Cleaner 3.3?

Hej,

No właśnie nie bardzo… Program jest przygotowany pod kątem usuwania sterowników graficznych i dźwiękowych. Znajdziemy więc w nim możliwość odinstalowania oprogramowania ATI< nVidii, Intela, Creative’a, Realtek’a - niestety, na próżno szukać czegoś dla HP. Zostają więc sposoby nieco mniej konwencjonalne… :slight_smile:

Pozdrawiam,

Dimatheus

możesz też wypróbować CCleaner i zeskanować rejestr w poszukiwaniu pozostałości.

Oki, dzięki na przyszłość się przyda :). Na szczęście jeszcze ze swoim lexmarkiem nie mam problemów. Oprogramowanie hp zawsze było toporne :wink:

Hej,

Zgadzam się - zawsze dorzucają masę niepotrzebnych rzeczy. Dlatego na kompach mam wrzucony tylko sterownik - bez zbędnych programów ze stajni HP. :slight_smile:

Pozdrawiam,

Dimatheus

To racja, jak ktoś się na tym nie znam to wart apelować “Starajcie się instalować tylko stery!”. Apropos problemu, jeszczę nie miałem czasu się za to zabrać, ale rozważę poradę Dimatheusa i się odezwę!