Program do usuwania sterownikó/pozostałości po od drukarki!


(Keymen3) #1

Witam,

coś nakombinowałem ze sterownikami od HP Photosmart D5160, raz zainstalowałem stery ze strony, potem podłączyłem drukarkę i nie działały, potem Vista wyszukała jakieś stery z płytki od drukarki i też czegoś nie udało się zainstalować. Czy istnieje jakiś program, do całkowitego wyczyszczenia sterowników i wszystkich pozostałości?


(Dimatheus) #2

Hej,

Niestety, w przypadku HP z takowym się nie spotkałem. Ale może nieco pomoże artykuł Three Ways to Uninstall and Reinstall Hewlett-Packard Printer/Scanner Software - wersja EN i Trzy sposoby odinstalowywania i ponownego instalowania oprogramowania Hewlett-Packard Printer/Scanner - wersja PL.

Pozdrawiam,

Dimatheus


(Keymen3) #3

Skorzystam, dzięki Dimatheus!


(Dimatheus) #4

Hej,

Spoko, tyko daj znać, czy się udało. :slight_smile:

Pozdrawiam,

Dimatheus


(Mefisto) #5

A nie wystarczy Driver Cleaner 3.3?


(Dimatheus) #6

Hej,

No właśnie nie bardzo... Program jest przygotowany pod kątem usuwania sterowników graficznych i dźwiękowych. Znajdziemy więc w nim możliwość odinstalowania oprogramowania ATI< nVidii, Intela, Creative'a, Realtek'a - niestety, na próżno szukać czegoś dla HP. Zostają więc sposoby nieco mniej konwencjonalne... :slight_smile:

Pozdrawiam,

Dimatheus


(Jacu2008) #7

możesz też wypróbować CCleaner i zeskanować rejestr w poszukiwaniu pozostałości.


(Mefisto) #8

Oki, dzięki na przyszłość się przyda :). Na szczęście jeszcze ze swoim lexmarkiem nie mam problemów. Oprogramowanie hp zawsze było toporne :wink:


(Dimatheus) #9

Hej,

Zgadzam się - zawsze dorzucają masę niepotrzebnych rzeczy. Dlatego na kompach mam wrzucony tylko sterownik - bez zbędnych programów ze stajni HP. :slight_smile:

Pozdrawiam,

Dimatheus


(Keymen3) #10

To racja, jak ktoś się na tym nie znam to wart apelować "Starajcie się instalować tylko stery!". Apropos problemu, jeszczę nie miałem czasu się za to zabrać, ale rozważę poradę Dimatheusa i się odezwę!