Program do wizualizacji pod muzykę

Poszukują programu do wizualizacji muzyki lub gotowych animacji stanowiących " tło" do muzyki.

Chce to wykorzystać do projekcji na telebimie przy różnego rodzaju imprezach muzycznych. Może ktoś jest bardziej zagłębiony w tym temacie i coś mi podpowie.

Winamp ma kilkaset wizualizacji.Tego typu szukasz czy inne? i pod jaki program mają być te wizualizacje? :wink:

Dzięki za szybka odpowiedz, ale szukam bardziej zaawansowanych od strony graficznej animacji, mogacych być tłem dla sceny estradowej ( często widac takie rzeczy na dużych koncertach i innych produkcjach telewizyjnych. Mogłyby być to nawet gotowe animacje zgrane na płycie DVD. jestem zielony w tym temacie a chciałbym taką technikę wykorzystać . Jeżeli ktoś może mi pomóc w tym temacie to bardzo proszę.

Takie wizualizacje są na ogół robione w połączeniu różnych krótkich filmików plus dodanych przejść itp… ale na ogół każdy tworzy to sam pod siebie… nie wiem jakich programów sie obecnie używa do obsługi kiedyś był np visualvinyl czy jakoś tak ;] ale i tak aby coś robić trzeba mieć jakiś materiał na te wizuale ;] fajnie wyglądają urywki z filmów itp… ale na imprezie i dużych koncertach to nie przejdzie bo są prawa autorskie itp… a ogólnie jako taki najprostrzy automatyczny program z fajnymi wzorami itp… to np http://www.soundspectrum.com/g-force/in … l?src=home niestety jest płatny :confused: ale ma sporo funkcji w tym opcje standalone jako player z możliwością ustawienia skąd ma brać dzwięk itp… sam go używam na domówkach ;] stoi drugi komputer podłączony pod tv z tym programem i dzwięk do wizualizacji bierze po kablu z głównego sprzętu na którym gram ;] i wszystko fajnie działa ;D

Witam, czy możesz podać szczegóły jakim sposobem masz zsynchronizowane te 2 kompy oraz co i gdzie trzeba poustawiac w programach?