Program do włączania i wyłączania Internetu

(Siupak19) #1

Witam, tak jak w temacie poszukuje programu którym włączę lub wyłaczę internet na kompie.

Poszukuje takiego programu gdyż mam neta radiowego i on chodzi cały czas,jak tylko podłaczę kabel do karty sieciowej on od razu funkcjonuje,jak chce żeby internetu w danym momencie nie było musze chamsko odlączać kabel z tyłu,nie podoba mi sie to totalnie.

A ja bym chciał sobie elegancko przełączać to na pupicie,a nie bawić się w odłaczanie lub podłaczanie

Proszę o pomoc.Z góry dziekuje

(dark__jedi) #2

A nie możesz po prostu rozłączyć połączenie sieciowe. I nie łączyć automatycznie.

(Siupak19) #3

Nie,a dlatego że potem jak chcę go włączyć mam problem z tym żeby on z powrotem normalnie działał,zaraz mi trójkącik wyskakuje i muszę czekać aż mu przejdzie.

Ta zintegrowana moja karta sieciowa ma zajebiste humory,dlatego szukam jakiegoś programu może to coś da.

(system) #4

Nie piszesz jaki masz system, ale możesz przecież zrobić skrót na Pulpit z Panel kontrolny > Połączenia sieciowe i włączać i wyłączać myszą dowolną kartę sieciową. Kiedyś miałem limity i tak robiłem kilka lat.

(Siupak19) #5

System operacyjny Windows 7 Ultimate x86

EDIT: Tak jak napisałeś kolego wyżej,jednak jak najbardziej ten sposób działa,prosty sposób a ja nie mogłem sobie z tym jakoś poradzić.

Dzieki za pomoc.Temat do zamknięcia

(system) #6

No to Panel sterowania > Centrum sieci i udostępniania > po lewej Zmień ustawienia karty sieciowej > PPMyszy na dowolnym Połączeniu i utwórz skrót na Pulpicie. Na tym skrócie możesz PPM i LPM robić co chcesz.