Program do wycinania scen z filmów


(anagast) #1

Witam,

 

montuje film i poszukuję darmowego programu w języku polskim do wycinania scen z filmu. Interesują mnie te wycięte sceny, tak żebym je mógł zapisać i później zrobić z nich klip, z jednego filmu potrzebuję wyciąć kilka ujęć. Jakoś nie mogę znaleźć nic odpowiedniego.

Zainstalowałem Free Video Editor ale nie spełnia swojej funkcji, chyba że nie umiem go obsługiwać, poza tym nie rozumiem znaczenia jego funkcji, miał być po polsku a jest po angielsku. Jeśli ten program potrafi wyciąć sceny z filmu i je zapisać to poproszę o przejrzyste wytłumaczenie jak mam to zrobić.

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam.


(p19koz) #2

https://www.youtube.com/watch?v=VxEz8qWW1sE


(anagast) #3

No tak, zapomniałem napisać że oprócz Windows Movie Maker :slight_smile: W nim właśnie będę tworzył klipa i chciałem do wycięcia jakieś alternatywy która działa szybko, sprawnie i jest prosta w obsłudze. W WMM chciałem tylko połączyć sceny i dać podkład. Ostatnio wycinałem w nim sceny i nie było to zbyt sprawne, Teraz mam kilka filmików z których będę wycinał po kilka scen kilkusekundowych więc jeszcze bardziej praca z nim będzie uciążliwa.


(MadDog) #4

http://www.dobreprogramy.pl/Freemake-Video-Converter,Program,Windows,20113.html

 

jest opcja wycinania klipów a potem łączenia wycinków w jeden plik