Program do wykonywania połączeń telefonicznych z komputera

Witajcie,
Szukam programu i może jakiegoś ustrojstwa gdzie będę mógł włożyć karty sim podłączyć słuchawki z mikrofonem i dzwonić.

Może ktoś wynalazł coś takiego jeśli nie to wystarczy sam program.

Mam takie coś - nazywa się to telefon komórkowy.

może to być dla ciebie szokiem ale Messenger pozwala dzwonić z przeglądarki na smartfony wystarczy mieć wykupiony pakiet giga (lub wifi dom centrum handlowe szkoła) by nie rwało głosu na smartfonie i już po części omijamy źle napisane prawo antyterrorystyczne w Polsce.
Tak samo skype (videorozmowa) snapchat (videorozmowa) whatsapp (głosowa) facebook (głosowa lub videorozmowa)…

2 kretyńskie wypowiedzi nic nie wnoszące do tematu czekam na trzeciego durnia który chce zabłysnąć śmiało.

Kiedyś kupiłem modem usb z autorskim przeróbką jakiegoś Polaka na podstawie czystej wersji od Huawei - mobile partner (v16.001.06.01.500, ta wersja posiada połączenia głosowe) on miał dodany/aktywowany moduł wybierania i odbierania połączeń telefonicznych, działał mikrofon wbudowany w laptopa jak i taki na mini-jack / usb.
Widać poza oferowaniem polskiej wersji oprogramowania też odblokował funkcje prowadzenia rozmów jak nie była zablokowana.

Modem był pierwotnie pod rynek niemiecki / brytyski dla sieci O2.

Była też możliwość instalacji jakiegoś podobnego programu i on chyba też miał opcje wybierania numeru ale nie wiem jak z odbieraniem.

Model jaki to był to na 99% Huawei E173 (jak na obecne czasy stary modem 3G).