Program do wymiany plików


(Matthew0) #1

Witam,

Szukam jakiegoś programu dzięki któremu będę mógł połączyć dwa kompy i wymieniać między nimi pliki. Pisząc bardziej konkretnie zależy mi na odpaleniu takiego progsa połączenie sie za jego pomocą np. z kumplem i udostępnieniu mu np. jakiegoś filmu z mojego dysku.


(Jaroslaw Nijakowski) #2

Jeśli chodzi Ci o połączenie sieciowe to nie potrzebujesz programów do tego typu działań :wink: wystarczy że udostępnisz folder a on po nazwie twojego komputera sie z tobą połączy.


(Matthew0) #3

To znaczy komputery nie są ze sobą połączone żadnym kablem itp. Chodzi mi o wymiana taką jak np. w GG - masz możliwość wysłania pliku..


(Jaroslaw Nijakowski) #4

Hmm...

Ja kiedyś stworzyłem serwer FTP na swoim komputerze... tworzyłem konto dla kumpla i pobierał sobie co chciał z tego co udostępniłem

Jak to zrobić?? :arrow: KLIK


(Matthew0) #5

Thx, tak chyba będzie najprościej. Jeszcze przy okazji chciałbym poprosić o jakies progsy do tworzenia serwerów ftp. W prawdzie moge sobie poszukać sam lub zając się tym o z postu wyżej ale może sie ktoś tym zajmuje na codzien i wie co jest najlepsze, najszybsze, najnowsze itd. :slight_smile:


(Homik1983) #6

A pisałem aby zrobić kategorię w voratlu, w którym zamieszczone będą instalatory serwerów FTP :).

@Aqq

Całą masę serwerów FTP możesz pobrać tutaj TUTAJ.

Wybierz sobie ten, który odpowiada ci najbardziej. Oczywiście masz tam na stronce informacje o licencji, jest tam cała masa programów na licencji Freeware.


(Cooldawid) #7

Witaj

Rozwiązaniem twojego problemu jest http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=111&id=1580

Darmowy program pozwalający stworzyć wirtualna siec LAN.

Dzięki niemu nie tylko będziecie mogli udostępniać swoje pliki ale nawet drukować na swoich drukarkach.

Ja mam ten program i u mnie działa bez większych problemów.

Pozdrawiam


(walker123) #8

Mi się nie udało zwykłej mp3 przez ten "program" wysłać, a co dopiero film. XD


(Matthew0) #9

Raczej przez gg filmu nie wysle .. wiem.. podalem tylko przyklad .. ogolnie juz problem rozwiazany thx chlopaki za pomoc :wink:


(Malydragon) #10

skorzystaj z internetowych wirtualnych dysków stwórzcie konto i niech jeden i drugi zna hasło :slight_smile: jeden wrzuci plik a drugi sobie ściągnie :slight_smile:


(ziggyZZ) #11

Możesz to zrobić z HAMACHI.