Program do wyostrzania rozmazanych zdjęc


(Maksio19) #1

Witam,

zanim podacie wskazówki co do takowych programów byłbym bardzo wdzięczny gdybyście ocenili, czy zdjęcia które przedstawię W OGÓLE można poprawić (moja żona mnie męczy psychicznie że się "napewno da i znajdź mi taki program")- moim zdaniem: NIE.

fotki:

  1. http://zapodaj.net/6e4e17d1374f.jpg.html

  2. http://zapodaj.net/3aa64c0090c7.jpg.html

  3. http://zapodaj.net/b955ed07d4d9.jpg.html

  4. http://zapodaj.net/1f3905388d71.jpg.html

  5. http://zapodaj.net/162df358be49.jpg.html

z góry dzięki...


(abrakadabra77) #2

Pojedyncze linijki tekstu pewnie dało by się odczytać z niektórych zdjęć przy zabawie w podbijanie kontrastu,odwracanie w negatyw itp fotoszopowe zabawy ale żeby wszystko wyostrzyć tak by dało się z tego coś odczytać to szanse zerowe widzę i aż Ci współczuje tego tłumaczenia żonie że się nie da i żeby na przyszłość jak coś chce takiego fotografować to ma trybu makro w użyć


(apik) #3

AND1: Wątpię żebyś znalazł jakiś program, który by to wyostrzył :smiley: Na tych zdjęciach nic nie widać. Na pierwszym same smugi więc tekstu nagle ci z tego nie zrobi żaden program! Chyba że wyślesz te zdjęcia do tych z seriali CSI :smiley: (nie no sorki, żart). Po prostu według mnie nie ma takiej mozliwości, żeby wyostrzyć tak zamazany tekst, żeby dało się cos z niego rozczytać.

przyszedł mi teraz na myśl pewien przykałd, gdyby istniały takie programy to po co by zamazywali twarze ludzi w TV :smiley: wystarczyłoby włączyc odpowiedni program i po sprawie :slight_smile: (twarz ładna i wyrazista)

Pozdrawiam.


(Maksio19) #4

dzięki wielkie Panowie, pokażę jej te posty i może da mi święty spokój :smiley: można zamknąć :wink:


(Cyba91) #5

A ja nie mogę załadować tych zdjęć, wchodzi wam ta stronka teraz?


(Maksio19) #6

hmm faktycznie w chwili obecnej linki nie działają... sama strona również


(Monczkin) #7

Od tego mamy forumową galerię. Proponuję z niej korzystać.