Program do wypalania płyt dvd/cd

Witam!

Zastanawiam się jakiego używać programu do wypalania płytek, mam na myśli NERO, ale wersja 8 czy 7 mnie denerwuje bo ma strasznie dużo narzędzi dodatkowych…a ja chciałbym używać jakiegoś “okrojonego” NERO, które by nagrywało płyty no i robiło robote z obrazami płyt i tyle mi wystarcza, nie chce jakis dodatkowych odtwarzaczy i innych cudów…

Co polecacie, jest jakaś lekka wersja NERO 8 (albo7)??

Albo jaki program używać??

Pozdro i z góry dzięki za odp! !!

Może to: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=2432&Ashampoo+Burning+Studio+6.61

Ja polecam ashampoo burning studio ma wszuystko to czego potrzebujesz a na dodatek wersja 6 do pobrania za darmo

Ashampoo Burning Studio !

A jak nie to poszukaj zegoś co się zwie Nero LITE czy jakoś tak. Ale osobiście przesiadłęm się na produkt Ashampoo i sobie chwalę.

Ashampo Burning Studio, a przy instalacji Nero przecież można wybrać składniki jakie mają być zainstalowane.

Cześć!. Polecam ImgBurn z dobreprogramy.pl.Najlepszy i do tego darmowy.Posiada spolszczenie.

Pozdrawiam - niejan.

ok, dzieki za odp, przekonaliście mnie na Ashampo Burning Studio :slight_smile: tyle postów pod rząd i kady sobie chwali to i ja go wypróbuje !

____________

POZDRAWIAM!

Jeżeli chcesz używać Nero 8 to jest również dostępna wersja micro tego pakietu. Całość po zainstalowaniu zajmuje ok 30 mb a składa się z Nero Burning ROM + Nero Express. Instalka ma ok 23 mb.

Ja również proponuję Ashampoo Burning Studio. Bez zbędnych gadżetów. Wszystko sprawnie i szybko.

Zaletą Ashampoo Burning Studio jest to, że program ten jest bezpłatny. W sam raz do użytku domowego.

Dobra propozycja miałem ten pakiet

Nero 8 lite