Program do wypalenia mds?

Witam. Muszę wypalić plik mds który ma 5 gb, przez nero nie można wypalać tego formatu, a trial alcohola się skończył, czyszcze rejestr, nie poomaga… moznaby prosic o jakis program albo metodę??? albo przekonwertowac te pliki mdf, mds na iso?? prosze o pomoc :slight_smile:

Wypal płytę na innym komputerze. Jeżeli masz taką możliwość. :wink:

właśnie niezbyt mam ;/

Zawsze mozna spróbować zrobić obraz iso (czy inny)z tego obrazu mds co masz montując go na virtualu, może tylko wystąpic problem z zabezpieczeniami jesli są w obrazie.

czyli jak go zmontować, daemoonem?

dokładnie tak.

a obraz robić (jesli nie ma zabezpieczeń) Nero

albo alcoholem 52% czy innym programem tylko do takiego formatu, który obsłuży ci nero czy program, którego używasz do wypalania

wytłumacz powoli :stuck_out_tongue: niekumaty jestem :smiley:

więc, otwieram w daemonie plik. i co dalej??

i dalej jako napęd z którego robisz obraz w Nero czy innym wybierasz ten napęd wirtualny - poprostu tak jakbys mial zrobić obraz z fizycznej płyty

Możesz nagrać obraz za pomocą :arrow: ImgBurn 2.4.2.0

aha, czyli zamiast mojej nagrywary wybieram wirtuala, tak?

PS. mam nero 8, jaką opcje nagrywania musze wybrać???

przestaw date w kalendarzu np o rok wcześniej i odrazu alcohol ruszy z kopyta :slight_smile:

ImgBurn nagrywa wszystkie obrazy.

Same dobre rady dajecie!!aby tak dalej :stuck_out_tongue:

tycio14-do wypalenia pliku mds możesz użyć programu ImgBurn-o którym pisze grand(bardzo dobry program sam używam) wtedy używasz zakładki nr.4-zapisz pliki/foldery na dysk dvd.-musisz oczywiście mieć płytę DL(dwuwarstwową) 8,5GB-żeby zmieściło się te twoje 5GB. :lol: Po za tym jeżeli to jest gra i jest zabezpieczona- to i tak nie będzie działała z płytki,ale warto sobie skopiować.

Polecam też najnowszą wersję Alcohol 52% 1.9.8 którą mógł byś odpalać ten plik z wirtualnego napędu-ale to też zależy co to jest za plik??jeżeli gra to jakie zabezpieczenie??nie każdą da się uruchomić z Daemon tools :stuck_out_tongue:

uwaga kolego z bliskiego otoczenia :slight_smile:

moderacja czuwa :wink: