Program do wyswietlania pulpitu z pliku


(Legia33) #1

WItam wyszystkich.

Mam pytanie czy istnieje wgl taki program ,żeby utworzyć plik np. .avi czy .mkv i zebym mogł go udostępnić, a w owym pliku pokazywało by cały czas mój ekran. Troche cieżkie do wytłumaczenia. Mam laptopa i telewizor z funkcja wifi, chce za pomoca jakiegos programu wysłac obraz do tv (wiem ze jest mozliwosc przez hdmi ale chce bezprzewodowo). Wydaje mi się ze utorzenie pliku i udostepnienie go w tv to jedyny sposob. Proszę o pomoc . Z góry dziękuje :))


(Przemek191191) #2

Wg. mnie teoretycznie jest to możliwe, ale praktycznie wątpię czy ruter pociągnie takie rozwiązanie. Co nie znaczy, że to jest nie możliwe. Poczekaj, aż może wypowie się ekspert w tym temacie.


(SilberPunkt) #3

Jeśli ma to być przesyłane w obrębie jednego pomieszczenia (do 10m i nie przez ścianę) to zrobisz to za pomocą tego:

http://www.vobis.pl/oferta/dom_i_multim ... ullhd.aspx

Tak to działa w praktyce:

:roll:


(Legia33) #4

Nie chodzi mi o dodatkowy sprzęt. Tak jak wyżej chodzi mi o program nie o urządzenie.


(SilberPunkt) #5

Jaki to telewizor: producent i model?

:roll:


(Legia33) #6

Samsung ue46b8000


(SilberPunkt) #7

Z opisu tego TV na stronie producenta nie wynika, by miał wbudowany jakiś odtwarzacz multimedialny (np. by miał możliwość odtwarzania filmów z dysku sieciowego). W jaki sposób chciałbyś więc zmusić swój telewizor do przechwycenia sygnału audio/video nadanego poprzez WiFi?

Sam telewizor ma tylko złącze Ethernet (LAN po kablu) ale opcjonalnie można go doposażyć w adapter WiFi na USB. Posiadasz taki adapter?

:roll:


(Legia33) #8

Tak posiadam, ma odtwarzacz , filmy normalnie wszystko smiga :slight_smile: tylko pytam czy jest program :slight_smile: co ma do tego tv ? ;d Prosze o opowiedz na moej pytanie