Program do wysyłania dzwonków smsem?

szukałem takiego programu ale niemoge znaleść cz wogule taki program istnieje? jak tak to moż by prosić o link ?? wielkie dzięki!!

Ja bym potrzbował takiego za któego pośrednictwem bym mógł polifonie i cinne wysyłać, Istnieje taki program.

A MOŻNA PROSIĆ NA NAMIARY

Ciężko będzie o takie programy :frowning: Wysłanie zwykłego dzwonka wymaga przesłania 3 smsów i to bez rozłączania się z siecią, tak jak loga i grafiki. Niewiele sieci obsługuje tego typu połączenie jeśli wykonuje się je z innego źródła niż telefon, np. za pomocą jakiegoś programu. Oczywiście są aplikacje, które to potrafią, ale wymagany jest modem, który połączy się z numerem, chyba w Belgii, i podczas jednego połączenia wyśle 3 SMSy z dzwonkiem czy grafiką. No ale to są koszty. Jeśli chodzi o polifonię to można ją albo pobrać przez WAP albo wysłać na telefon MMSem, inaczej chyba się nie da. Pozostają jeszcze płatne serwisy typu Wapster. Puki nie będzie darmowych, ogólnodostępnych bramek, które pozwolą na wysłanie dzwonków, grafik czy polifonii, nie będzie też takowych programów. No chyba, że się mylę, to mnie poprawcie… 8)

:frowning:

Złączono Posta : 15.2005 (Czw) 12:52

TO MAM JAKAS NADZIEJE??