Program do wysyłania pakietów danych

Poszukuję programu lub wpisu do rejestru, który wysyłałby pakiety z danymi na server, tak szybko, jak jest to możliwe. Proszę o pomoc.

DoSHTTP: http://www.softpedia.com/get/Network-To … HTTP.shtml

Ok dzięki a czy mógłbyś mi pomóc w obsłudze tego programu?? Byłbym wdzięczny

Dodane 05.04.2012 (Cz) 7:35

Nikt z Was nie potrafi mi pomóc, tyle jest ludzi na forum więc myślę, że ktoś byłby w stanie . Nie chodzi mi o o zwiększenie przepustowości łącza bo wiem, że jest to nie możliwe. Mam na myśli program, który usuwałby opóźnienie w wysyłaniu pakietów danych i zmieniał ich częstotliwość na korzystniejszą.

Podam przykład gdzie zostało to zastosowane. Mianowicie zostały stworzone programy do gier typy: TIBIA, CS zwane speedhackami (dashami), które sprawiają, że szybkość poruszania się postacią w tych grach online jest znacznie ale to bardzo znacznie większa. Jeżeli ktoś będzie zainteresowany to mogę przekazać więcej informacji na ten temat. Dodam jeszcze, że posiadam pewien program który właśnie usuwa opóźnienie i efekt jest zadowalający, jednak on działa jedynie ze starymi klientami tej gry (TIBIA) a mi zależy na tym aby ktoś z was pomógł mi to przerobić do nowszej wersji.(nie zbyt dobrze znam się na hexach:/).

Pozdrawiam