Program do wywoływania hasła po zminimalizowaniu i przywróceniu okna

Witam,
potrzebuję program, który pozwoli mi na nadanie hasła do wybranego okna (przeglądarki - dowolna), które będzie wywoływane po przywróceniu zminimalizowanego okna. Lub może jesteście w stanie coś lepszego doradzić, już tłumacze całą sytuację:
Laptop z Windowsem 7 pracuje jako “serwer” pod Teamviewerem oraz jako arkusz kalkulacyjny do wyświetlania zamówień na dużym ekranie, przez Teamwievera pracownicy mają dostęp do częściowej bazy danych potrzebnych im do pracy w terenie, jednak nie chcę, żeby po podłączeniu pod temawievera widzieli zamówienia z przeglądarki (google docs - arkusz kalkulacyjny). Jak to zrobić?

Czyli w skrócie chcesz ukryć okno przeglądarki przed Teamviewer? Nie wiem czy zadziała, ale spróbuj tak:
Tworzysz drugiego użytkownika w systemie.
Logujesz się na stare konto, wylogowujesz się z Google Docs, czyścisz historię itd. Odpalasz Teamviewer i wciskasz przełącz użytkownika (prawdopodobnie jest pod opcją wyloguj).
Logujesz się na drugie konto i tam otwierasz przeglądarkę z Google Docs.
Problem może być, gdy do tego arkusza tez potrzebujesz dostępu zdalnego. Nie wiem czy Teamviewer pozwala na 2 sesje z jednej maszyny. Jeśli nie, to są inne programy tego typu.

Niestety Teamviewer przełącza się razem ze zmianą konta w Windowsie :confused:
Ale dokładnie, w skrócie, chcę ukryć przeglądarkę przed Teamviewerem
Generalnie może być też tak, że po wykryciu aktywności teamviewera minimalizuje do traya i zabezpiecza hasłem daną aplikację.

Poszukaj w ustawieniach by tak nie robił. Jeśli nie ma, to sprawdź inne programy tego typu.

Czy ja dobrze rozumiem, że logują się przez teamview, żeby korzystać ze wspólnego arkusza kalkulacyjnego w Google doc?

Logują się przez teamview aby korzystać ze wszystkich możliwości komputera Z WYJĄTKIEM arkusza w przeglądarce :wink:

Moim zdaniem powinieneś skorzystać z pulpitu zdalnego (RDP) na innym koncie użytkownika i tam przeglądać sobie ten arkusz.

Możesz rozwinąć myśl? nie bardzo mam o tym pojęcie, nakieruj mnie delikatnie, a ja sobie już poradzę.

Też z tej opcji jeszcze nie korzystałem, ale wydaje się że powinna być możliwość połączenia się z konkretnym kontem użytkownika (innym niż to na którym jest odpalony Teamviewer)
https://support.microsoft.com/pl-pl/help/17463/windows-7-connect-to-another-computer-remote-desktop-connection

Będę w poniedziałek albo wtorek z tym działał, w razie problemów na pewno jeszcze tutaj uderzę.
Dzięki!