Program do zabezpieczania prywatnych płyt dvd

Czy jest może jakiś prosty program najlepiej darmowy (bez limitu czasowego) którym można zabezpieczyć prywatne płyty dvd? Chodziłoby mi o taki gdzie pojawi się okienko gdzie trzeba wpisać hasło, aby płytka odpaliła. Z góry serdeczne dzięki

nie ma programu darmowego do zabezpieczani płyt przed kopiowaniem. ale jak chcesz aby nikt nie porzadany wszedł ci w twoje dokumenty to porostu skompresuj pliki np*. w Winrarze i załóz tam hasło nagraj na płytke i aby zobaczyc co jest na płycie to trzeba wpisac hasło jakie ty wczesnije wprowadziłes.

*poszukaj innyc programów do zabezpieczania plików.

Poszukaj na http://www.cdrinfo.pl

Dzięki wielkie za wszystkie odp. Mam jeszcze jedno pytanie: udało mi się zaszyfrować katalog WinRarem, ale aby odpakować pliki znajdujące się w katalogu program za każdym razem prosi o hasło. W jaki sposób założyć hasło tylko na katalog, aby przy każdym kolejnym pliku nie trzeba było ciągle wprowadzać hasła. Pozdrawiam i czekam na wskazówki :smiley:

Moze wypakuj i nie bedziesz musiał wogole wprowadzac hasła a potem zapisujesz spakujesz i załozysz hasło. Mam nadzieje ze cie dobrze zrozumiałem.

Może napiszę to inaczej: chcę zaszyfrować swoje dane, nie przed skopiowaniem, ale aby niepowołane osoby nie miały dostępu do folderu bez podania prawidłowego hasła. Poradzono mi tutaj aby skorzystać z WinRara, tak też zrobiłem, założyłem hasło na katalog i jest Ok, problem polega na tym iż w katalogu znajduje się kilkadziesiąt plików i chcąc otworzyć każdy z nich program domaga się hasła , co jest zbyt uciążliwe. Moja prośba to: jak założyć hasło na katalog w taki sposób, aby po wpisaniu prawidłowego hasła pliki z zaszyfrowanego folderu odpalały się już normalnie tzn bez potrzeby wpisywania hasła do każdego pliku z osobna a jedynie do folderu w którym się znajdują. Mam nadzieję, że jakoś to wyjaśniłem a nie bardziej zagmatwałem :?