Program do zabezpieczenia folderu na hasło

Witam.

Poszukuję programu pozwalającego na systemach Windows (Windows 7) wprowadzić hasło zabezpieczające na dany katalog (lub inny sposób zabezpieczenia). W internecie wyszukując rozwiązania hasłowania folderu jest tylko stworzenie odpowiedniego skryptu *.bat pozwalającego ukrywać dany folder co nie jest najlepszym rozwiązaniem.

Dziękuję za wszelką informację i pozdrawiam.

M.K.

https://www.google.pl/search?q=folder+na+hasło&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b&gfe_rd=cr&ei=xrEzWa6eF-nAuAH-kZW4BA
Te rozwiązania są złe ???

Dobre na laików - plik / folder można znaleźć spod linux czy po włączeniu podglądu ukrytych i systemowych folderów (prawie nigdy nie otwiera się np. panel sterownia tak jak piszą w instrukcjach).

Pytanie dotyczy oprogramowania WinMend FolderHidden2.4.0. Problem polega na tym że podczas sprawdzania oprogramowania program działał do czasu gdy uruchomiłem program i wpisałem hasło wyskoczyła informacja że hasło jest błędne. Pytanie jak zrestartować hasło. Po usunięciu oprogramowania i usunięciu ikony pobierania ponownie ściągnąłem program zainstalowałem. Gdy chciałem uruchomić pokazała się ikonka ( jak poprzednio ) w której mam wpisać hasło by otworzyć program. Nadal informuje że hasło jest błędne.

Raczej nie ma opcji resetowania, wtedy traci się sens programu, podejrzewam że nawet firma nie ma oprogramowania do resetu / rozszyfrowywania.

Dodatkowo z jakiś powodów WinMend w Google badware jest oznakowane jako szkodliwe / niebezpieczne (może luki na stronie i ktoś tylko już opłaca hosting/domenę i nie może usunąć infekcji).