Program do zacierania śladów serfowania w sieci

Witam potrzebny mi jest program to zacierania surfowania w sieci tzn. by nikt nie wiedział jakie strony odwiedzałem, hasła do kont pocztowych itp. Może być płatny ale może coś znajdzie dobrego z bez płatnych.

Da się to zrobić w przeglądarce!Podaj jaką przeglądarkę używasz??

CCleaner

:arrow: http://dobreprogramy.com/index.php?dz=2&t=88&id=1125

Darmowy, po polsku, bardzo prosty w obłudze.

Mozilla Firefox.

Steganos Interner trace Destructor ale poszukaj innych programów z rodziny steganosów, których nazwy nie pamiętam(wypadło z główki)

właśnie chodziło mi o programy z tej rodziny :slight_smile: Dzięki.

Skoro firefox - wystarczy Narzędzia -> wyczyść prywatne dane…

Do tego dobrze skorzystać z wymienionego już wcześniej CCleanera, ja od siebie polecam jeszcze EasyCleanera i w nim opcję “Niepotrzebne” - czyści dokładniej pliki tymczasowe niż CCleaner ;). I to wszystko za darmo :P.

Tylko czym się różnie Steganos Internet Anonym Pro 7 a Steganos Internet Trace Destructor 7 , Steganos Security Suite 7.1.6

który wybrać?

W Mozili Firefox robisz to tak :

Przejdź :arrow: Historia :arrow: klikasz na to co chcesz usunąć i klikasz na klawiaturze Delete. 8)

Też Polecam :!: 8) Ale prościej uzyć normalnej przeglądarki! Takie jest moje zdanie. :wink:

Ale rudakita , zagorskid , Morgen chodzi mi o program typu co podał zciwo

Jeżeli program to ten co podał Morgen -

CCleaner

:arrow: http://dobreprogramy.com/index.php?dz=2&t=88&id=1125

To też jest program :?

Nie wiedziałem o tym po Twoim pierwszym poście.

Poza tym, pełnią one bardzo podobną funkcję - usuwają to samo.

Pozdrawiam

Jak chcesz… ale to tylko wersja trial ;).

Ale nie do czyszczenia nie potrzebnyhc plików z dysków a ukrycie działalności w sieci nie przed rodzicami a przed użytkownikami z sieci.

Złączono Posta : 14.10.2006 (Sob) 13:06

a cclenera to też korzystam.

Steganos Internet Anonym Pro 7 służy do anonimowego przeglądania internetu. Zawiera w sobie też Steganos Internet Trace Destructor

Steganos Internet Trace Destructor 7 służy do czyszczenia historii i innych rzeczy.

Steganos Security Suite 7.1.6 z tego co pamiętam to jest połączenie dwóch w/w programów i jeszcze jakiegoś oprogramowania przeciw spyware.

:wink:

Dzięki Zuber o to mi chodziło.

No to odznaczasz wszystko tam wchodzisz w zakładkę Programy :arrow: tam gdzie jest Firefox/Mozilla zaznaczasz tylko Historia (jeżeli chcesz tylko przed surfowaniem w necie,a inne rzeczy odznaczasz) lub jeżeli po twojim temacie sądząc pewnie ściągałeś też filmiki xxx :lol: to zaznacz też Historia porań (wszystkie inne odznacz nawet w zakładce Windows jak ci zależy tylko na tym). i Uruchom Cleaner.

CCleaner (czyszczenie systemu i pozostałości po necie) > załatwi wszystko za Ciebie. >>> www.ccleaner.com :stuck_out_tongue:

Firefox - przykład

Ale pamiętaj że np: zapora systemowa lub inna np: " Kerio zapisuje wszystkie historie przeglądanych stron i tylko właściciel (Administrator) może zmazać jeśli jest ustawione hasło w Kerio

Ludzie kochanie ale mi chodzi by się ukryć przed innymi w sieci a nie przed rodzicami na jakie ja strony wchodze. :mrgreen:

W otoczeniu sieciowym jeśli tak to:

W wierszu poleceń wpisz jako (Administrator) .

Jak ukryć komputer w sieci LAN ?

Aby nasz komputer stał się niewidoczny w linii komend należy wydać polecenie:

net config server /hidden:YES

Ponowne sprawienie komputera widocznym uzyskujemy wpisując:

net config server /hidden:NO

Sprawdzenie aktywnej konfiguracji:

net config server