Program do zamykania aplikacji na tablet

Witam,czy to prawda że aplikacje działające w tle zamulają i pożerają baterię?Jeśli tak jaki polecacie program na tablet aby można było wyłączać aplikacje?Czytałem dziś o wielu programach tylko co czytałem to wszystko na telefon a nie na tablet,bardzo bym prosił o sprawdzony i dobry program do tego celu.

Tablet tabletowi nie równy, dlatego miło byłoby wiedzieć jaki system na nim pracuje.

Chyba Android 4.2? Samsung SM-T110 

W opcjach programistycznych ustaw limit procesów na jeden i bez programu się obejdzie. Choć komfort obsługi wtedy spadnie, a użycie baterii nie spadnie aż tak bardzo jak to niektóre poradniki mogłyby sugerować.

Nie widzę takiej opcji jak programistyczne,to ma chyba 4.3 a to wygląda na to że nie jest 4.3

Trzeba odblokować w Informacje o tablecie i szybko klikając na Numer kompilacji.

W informacji o urządzeniu mam.

Aktualizacja oprogramowania.

Stan

info prawne

nazwa urządzenia

numer modelu

wersja systemu android

wersja jądra 

numer wersji 

To wszystko.

Sprawdź ten numer jądra, wielokrotnie na niego klikając aż do pojawienia się komunikatu 'jesteś programistą '.

Miałeś rację :slight_smile: Ale co dalej teraz? Jest troszkę opcji i nie wiem co i jak :slight_smile:

 

OK,znalazłem! Gdzie przycisk Dziękuje? Jest taka opcja żeby dziękować?

Pisałem już, ustaw limit procesów na 1 w opcjach programistycznych. Wtedy tylko jedna aplikacja naraz będzie mogła działać.

Choć ustawienie to będzie działać do najbliższego restartu.

Dodatkowo może być także opcja ‘nie zachowuj czynności’ o podobnej funkcjonalności.