Program do zamykania aplikacji na tablet

(werewolf836) #1

Witam,czy to prawda że aplikacje działające w tle zamulają i pożerają baterię?Jeśli tak jaki polecacie program na tablet aby można było wyłączać aplikacje?Czytałem dziś o wielu programach tylko co czytałem to wszystko na telefon a nie na tablet,bardzo bym prosił o sprawdzony i dobry program do tego celu.

(roobal) #2

Tablet tabletowi nie równy, dlatego miło byłoby wiedzieć jaki system na nim pracuje.

(werewolf836) #3

Chyba Android 4.2? Samsung SM-T110 

(Longhorn2009) #4

W opcjach programistycznych ustaw limit procesów na jeden i bez programu się obejdzie. Choć komfort obsługi wtedy spadnie, a użycie baterii nie spadnie aż tak bardzo jak to niektóre poradniki mogłyby sugerować.

(werewolf836) #5

Nie widzę takiej opcji jak programistyczne,to ma chyba 4.3 a to wygląda na to że nie jest 4.3

(Longhorn2009) #6

Trzeba odblokować w Informacje o tablecie i szybko klikając na Numer kompilacji.

(werewolf836) #7

W informacji o urządzeniu mam.

Aktualizacja oprogramowania.

Stan

info prawne

nazwa urządzenia

numer modelu

wersja systemu android

wersja jądra 

numer wersji 

To wszystko.

(Longhorn2009) #8

Sprawdź ten numer jądra, wielokrotnie na niego klikając aż do pojawienia się komunikatu 'jesteś programistą '.

(werewolf836) #9

Miałeś rację :slight_smile: Ale co dalej teraz? Jest troszkę opcji i nie wiem co i jak :slight_smile:

OK,znalazłem! Gdzie przycisk Dziękuje? Jest taka opcja żeby dziękować?

(Longhorn2009) #10

Pisałem już, ustaw limit procesów na 1 w opcjach programistycznych. Wtedy tylko jedna aplikacja naraz będzie mogła działać.

Choć ustawienie to będzie działać do najbliższego restartu.

Dodatkowo może być także opcja ‘nie zachowuj czynności’ o podobnej funkcjonalności.