Program do zapisania całego forum na dysku

Witam

długo mnie nie było :smiley:

potrzebuję program który zapisze mi zawartość pewnego forum na dysku tak żebym mógł je przeglądać bez internetu

próbowałem tym HTTrack Website Copier

ale jest jeden problem ponieważ żeby móc przeglądać tematy na tym forum trzeba być zarejestrowanym a po zapisaniu na dysku nie mogę się zalogować

zna ktoś sposób na takie coś ??

Jeżeli forum jest w PHP a Ty nie masz dostępu do serwera to nie ma takiej możliwości.

jestem tam zarejestrowany i np w tej chwili mam dostęp do zawartości ale potrzebuję mieć to na kompie

Baza forum PHP jest zapisana na serwerze, więc ty nie masz możliwości zapisania jej na swoim HDD, a to że jestes tam zarejestrowany w niczym nie zmienia postaci rzeczy

ok thx

szkoda że się nie da

A gdyby program symulował kliknięcia w odpowiednie tematy to wówczas są pobierane z bazy danych odpowiednie informacje i wyświetlane w przeglądarce? Może wtedy by się dało - Spróbuj czy da się skopiować przy pomocy WebCopier (wersją trial)

a w plikach sie nie dogrzebiesz do treści tematów ??

niestety nie ;/

Tym oto rewelacyjnym super szybkim programem prawdopodobnie to zrobisz: Offline Explorer 4.7.

thx za programik

jestem w trakcie pobierania forum , zobaczymy co z tego wyjdzie

Złączono Posta : 20.05.2007 (Nie) 13:02

nic z tego ;/

:?

Plik -> Nowy… -> Kreator -> Adres URL projektu: http://forum.dobreprogramy.pl/ -> Limit poziomu wyłączasz -> 3x Dalej -> Po skończeniu EXPORT

DA SIę!

ale ja muszę być zalogowany na tym forum żeby je przeglądać, na dysku je mam ale co z tego jak nie mogę odpalić :?

nie musisz!

W katalogu gdzie wyeksportowałeś strony jest jeden ( !!

W oknie “Eksportuj - Projekt” odhacz “Dodaj orginalne URL…”

widzę że ktoś się tutaj zna na rzeczy :mrgreen:

dzięki wielkie

robię teraz według instrukcji :slight_smile:

Trochę odświeżę temat.

Chcę skopiować sobie na dysk forum które wymaga zalogowania do przeglądania. Próbowałem robić tak jak MaciejP pisze ale gdy daję na skopiowanym forum zaloguj, wpisuje dane, to wyskakuje mi okienko “Nie odnaleziono pliku”. Co można zrobić żeby to zadziałało?