Program do zapisywania czasu pracy komputera

Poszukuje program, który zapisze o której komputer był włączany i ile czasu pracował.Chodzi mi o kontrole czasu dziecka przed kompem chce sprawdzić czy siedzi i ile czasu.Najlepiej zeby program nie był widoczny

Kalendarz XP ma taką funkcje ale nie wiem czy spełnia twoje wymagania co do niewidoczności.

A zapisuje logi zeby mozna było potem przeglądać ??

Raczej twoję wymagania w pełni sprosta:

Podgląd Zdarzeń.

:slight_smile:

Bardzo fajny program, jak się go w opcjach dobrze ustawi nie będzie się wyróżniał.

ściągniesz go TUTAJ

A które z tych wpisów są od włączania i wyłączania kompa??

PPM na ikonce kalendarza w trayu -> narzędzia -> status systemu

Dokładnie Kalendarz XP…Lub jakiś z rodzaju ochrony rodzicielskiej

Było to dawno, ale o ile dobrze pamiętam był to program Straczas. Czas od uruchomienia kompa pokazywał również w … milisekundach :slight_smile: Wiem, że był w jednym z CD-Action, ale w necie pewnie też gdzieś jest, ale dziś nie mam już czasu szukać :slight_smile: Może znajdę jutro :slight_smile:

http://www.idg.pl/ftp/pc_9342/OM…Counter.2.4.Beta.html prosze ten program spełni twoje oczekiwania

W Polsce mamy do tego chyba najlepsze oprogramowanie do zapisywania czasu pracy przy komputerze - timecamp

Na załączonym screenie jest wersja angielska, ale spokojnie można zmienić język na polski. Dodatkowo masz możliwość przeglądania zaawansowanych raportów, odczytywania nagłówków dokumentów na których pracujesz (łącznie z tytułami stron) i wiele innych ciekawych rzeczy.