Program do zarządzania budżetem

Witam,

poszukuję oprogramowania do zarządzania budżetem domowy. W tym momencie używam programu finanse domowe i na jego wzór szukam programu. Z tą różnicą, że chciałbym żeby nowa aplikacja działała jako strona www z możliwością dodawania wydatków przez aplikację na androida. Widziałem takie strony, które chciały podłączenia pod konto bankowe i same ściągały wydatki - nie chcę czegoś takiego. Chce sam wszystko dodawać. Dobrze by było, żeby takie konto było za darmo, opcjonalnie jeżeli będzie to usługa w pełni zadowalająca mnie mogę zapłacić jednorazową opłatę. A idealnie by było, żeby twórcy udostępnili paczkę do instalacji na własnym serwerze, ale to już chyba marzenia :wink:

 

Pozdrawiam

Ja używam Personal Finances Pro. To normalny program, ale … Plik danych możesz trzymać np. na dropboxie i jest chyba wersja programu android, która umożliwia synchronizacje z takim plikiem

Witam, Korzystam z arkusza EXCELA, który trzymam na swoim OneDrive. Mogę polecić takie rozwiązanie gdyż działa doskonale (Mam L530) i ma się do niego dostęp praktycznie cały czas zarówno z poziomu PC i jak i smartphone’a.