Program do zarządzania skrzynką e-mail dla kilku osób

Witajcie,

Szukam programu który pozwoli na wysyłanie i odbieranie maili przez kilka osób z jednej skrzynki pocztowej.

Chodzi o to aby wiadomo było kto odczytał wiadomość, kto odpowiedział na e-mail i było to wszystko widoczne dla innych użytkowników.

Druga sprawa to możliwość wysyłania wiadomości …

Hesk ma możliwość odbioru wiadomości z skrzynki e-mail i można śledzić jaki użytkownik odpowiedział na e-mail, jednak nie ma w tym programie możliwości bezpośredniego wysłania maila na dany adres (nie można rozpocząć nawiązania kontaktu).

Zasadniczo, to wszystkie najpopularniejsze klienty poczty realizują założone przez Ciebie zadania. Najważniejszą kwestią jest tutaj odpowiedni sposób konfiguracji klienta pocztowego na poszczególnych urządzeniach.

Zainteresuj się na przykład https://www.dobreprogramy.pl/Mozilla-Thunderbird,Program,Windows,13298.html

@Labbit Nie zgodzę się ponieważ nie oferują one jednej istotnej funkcji jaką chce mieć użytkownik czyli:

Co do tematu to raczej będzie to musiał być jakiś dedykowany system wspierający ponieważ sam IMAP czegoś takiego nie wspiera i nie da się tego zrealizować przy pomocy tylko i wyłącznie protokołów służących do wysyłki maili.

Używam Thunderbird na codzień. Także zwykły program pocztowy nie rozwiąże mojego problemu.

Ehh to forum, czasami żyje własnym życiem. Odpowiedź była do @Labbit myślę, że teraz poprzedni mój post ma więcej sensu ;).

Moim zdaniem trzeba patrzeć w stronę CRMów z integracją z IMAPem. Niestety nie jestem w stanie doradzić niczego konkretnego…