Program do zatrzymania stanu gry w czasie rzeczywistym

(luguhaj1) #1

Hej poszukuje aplikacji, która może mi zamrozić stan gry w danym momencie np mam osiągnięty jakiś wynik w grze, zamrażam stan i gdy kliknę żeby przywrócić to wraca do tego momentu, w którym zamroziłem. Ktoś może zna coś takiego? Może być na roota.

(Prosiczek) #2

Ja kiedyś szukałem coś takiego i niestety… nie ma.

(krystian3w) #3

Pauza i tryb PIP na dwa okna (“pół na pół”)? Jak smartfon niewydajny to pewnie będzie lagował od gry lub dwóch programów jako aktywne.

(luguhaj1) #4

@krystian3w Nie mówię o takim czymś ja chcę powiedzmy powrócić do tego za tydzień i nie chcę w tym czasie mieć nic na ekranie. A pamiętam, że taka apka była, tylko nie pamiętam jaka, ale ktoś może będzie znał i napisze.

1 Like
(Paweł A.) #5

Może być problem ze znalezieniem aplikacji, nic konkretnego w wyszukiwarce.

(pocolog) #6


Nie mam jak tego przetestować, ale opis mówi o zamrażaniu procesu i przywracaniu jego stanu sprzed hibernacji, wiec chyba o coś takiego ci chodzi. Opisują ze działa na procesy działające w tle, ale może na grę tez zadziała? W każdym razie możesz poszukać czegoś na własna rękę idąc tym kluczem :wink:

1 Like
(luguhaj1) #7

Sprawdzę dzięki

(luguhaj1) #8

@pocolog
Pobrałem aplikację uruchomiłem i pokazało się powiadomienie żeby coś tam włączyć i kliknąłem w powiadomienie i tam włączyłem, wróciłem do aplikacji a tam cały czas “No processes with selected priorities” i gdy wejdę w flagę (wydaje mi się że jest to coś ze zgłaszaniem aplikacji czy coś takiego) i wejdę w sekcję “Installed apps” to są aplikacje ale mogę je tylko zaznaczyć nawet nie wiem po co. Pomógłbyś?

(Superkasmir) #9

:rofl:
żadnego programu nie potrzeba ,
1.najpierw wchodzisz do menu gry za pomocą ESC albo klikasz menu
2.klikasz alt tab albo odpowiednik przełączenia między aplikacjami
3.wybierasz inny program
4.po czasie jak zrobisz czynności w innym programie odwracasz kolejność

(luguhaj1) #10

alt tab w androidzie?

(Superkasmir) #11

ten przycisk 1 od lewej klikasz i pokazuje wszystkie działające programy

1 Like
(luguhaj1) #12

Tak tylko powiedzmy, że gdy tak telefon potrzyma te aplikacje z 2 godziny to ta którą chciałem żeby działała w danym stanie uruchamia się od nowa. Masz na to jakiś pomysł?

(krystian3w) #13

U mnie “BTD 6” umie zdechnąć po minucie jak przełączę się na YouTube (Zaawansowane dzienne wyzwania), więc słaby pomysł @Superkasmir

(luguhaj1) #14

Właśnie tylko wciąż mam problem z tą apka a co mam wpisać żeby szukać podobnych jak ta hibernate?