Program do zdjęć rentgenowskich

Witam

Jakis czas temu miałem skomplikowane złamanie reki. Przeszedłem jakoś leczenie, i miałem wykonanych kilka rentgenów.

Ale niestety za kazdym razem zamiast dostac fejne zdjęcie dostawałem płytkę CD. Za pomocą xpka nie mogę otworzyć bo płyta wyglada na niezapisaną. W sumie to raczej norma :slight_smile: Szukam programu dzieki któremu mogłbym jednak zobaczyć te fotki ^^?

Z tego co widziałem w szpitalu, na kompach zainstalowany jest własnie XP. Zna ktos jakis program?

To są specjalne programy, na wyposażeniu służby zdrowia. Płytkę dostałeś, bo idziesz z nią do lekarza i może on zobaczyć co i jak. Niektóre płyty zawierają prezentację do odtwarzania na kompie.

Jak ja dostałem płytkę CD ze zdjęciem to było tam nagrane zdjęcie w kilku formatach, chyba jpg, bmp i jeszcze jakichś, jeśli płytka wygląda na nie zapisaną to chyba jest coś nie tak z płytką, bo co by to nie było jakieś pliki powinno być widać. Może spróbuj na innym kompie sprawdzić płytkę.

No nie to nie wina plytek, bo przy mnie lekarz ogladal te fotki ^^

Wiem ze to jest tak zrobione zeby oni mogli sobie ogladac, ale ja tez chce ;D Myslalem poprostu ze jest dostepny gdzies jakis program za pomoca ktorego uda mi sie je tez zobaczyc u mnie na kompie :slight_smile: