Program do zgrywania pulpitu i powiekszania (zoom) obrazu

Witam

Czy ktos moglby mi pomoc i uswiadomic czy istnieje program lub jak nazywa sie taka funkcja, w ktorym nagrywajac ekran moge od razu powiekszyc dany region? Chodzi mi o taki efekt jak na stronie http://www.shopify.com/ czyli jest standardowe okienko przegladarki, moge najechac (zoomowac) dana czesc i z powrotem wrocic i pokazywac reszte, czy to robi sie programem do zrzutu obrazu podczas nagrywania czy jakims innym programem do obrobki video?

Chcialbym nagrac filmik, w ktorym znajduja sie pewne regiony, ktory chcialbym przyblizyc i pokazc dokladniej, ale nie wiem jak to zrobic ;(. Z gory dzieki za pomoc.

Ja na Twoim miejscu spróbowałbym nagrać całą akcję pulpitu za pomocą jakiegoś zwykłego narzędzia do nagrywania pulpitu, a następnie poddał go obróbce w programie do tworzenia filmów. Pinacle np. powinien mieć takie efekty.

Np. HyperCam.

@Nook, czy mozesz mi powiedzic ktora funkcja w HyperCamie jest odpowiedzialna za to powiekszanie?

HC jest tylko do nagrywania pulpitu, a kolega wyżej napisał jaki program do powiększania