Program do źle otagowanej muzyki

Witam mam sporo utworów muzycznych niestety są one pobrane i nie są otagowane. Czy istnieje program który otaguje jej na podstawie tylko nazwy?

W moim przypadku wygląda to tak:

http://oi44.tinypic.com/25s6ixt.jpg

___________________________________________________________________________________________

Proszę zapoznać się z regulaminem, a szczególnie z fragmentem dotyczącym maksymalnych rozmiarów grafik wklejanych do posta.

Pozdrawiam,

Dimatheus

mp3tag ma możliwość pobrania tagów z nazw plików i zapewniam jest to najlepszy program na rynku drugim rosyjski TagScanner 

lub odtwarzacz Jaangle(również najlepszy :stuck_out_tongue:  - po amaroku 1.4) ma podobne opcje i dodatkowo pobiera teksty, covery itd. opisy artystów itd.

 

przy okazji MP3Gain - bezstratna, błyskawiczna i automatyczna zmiana głośności - można całą bibliotekę zmodyfikować jednym kliknięciem Album Gain

mp3 tag testowałem i działa tak , że i tak trzeba wpisać czego szukamy. a mi zalezy na czasie oraz jestem leniwy ;D aby zaznaczyć pliki którym chce dodać tagi i aby dodało je po nazwie pliku. Bez wpisywania, kopiowania, zbednego klikania itd ;D 

Hej,

A no źle używasz. Klika się plik bądź kilka plików, a następnie z menu opcję Konwersja -> Nazwa Pliku -> Znacznik (Tag). Następnie definiujesz, według jakiego wzoru ma przypisać tagi. W Twoim przypadku będzie to wyglądać tak: %artist% - %title%. Alternatywnie można użyć też ikonki na pasku bądź skrótu Alt+2.

Pozdrawiam,

Dimatheus