Program do zmiany barwy glosu

Witam… :smiley:

Jaki program zda sie najlepiej…

Chodzi mi o program do takiego prywatnego radyjka co chce z kumplem zalozyc chodzi o radio internetowe.

Chcemy jakis bardzo dobry program ( nie chodzi o kase no ale zeby nie byl koszmarnie drogi) chodzi o program do puszczania muzy, ale zeby mial pelno bajerow takie jak eho, zmiana barwy glosu jak sie mowi przez mikrofon i wiele innych w tym nagrywanie oczywiscie…

Porosimy o nazwy takich programow

Z gory wielkie dzieki :lol: :smiley:

płatny :

AV Voice Changer Software Diamond 6.0

darmowy:

Funny Voice

1.3

a jeszcze jakies inne programy ?

Moze ktos zna jakas dobra stronke gdzie sa te programy po polsku opisane ?

Jasne :mrgreen:

http://www.idg.pl/news/30786.html

dzieki wielkie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

no ale jeszcze jak by ktos chcial moze cos dopisac jakis inny programik oprocz tego AV Voice Changer … :slight_smile:

Ale wielkie dzieki jak za dotychczasowe wiadomosci :wink:

Pozdrawiam

Złączono Posta : 01.11.2007 (Czw) 15:50

program ok

ale jak mam wlaczaoną muzyke np: w winampie i wlacze ten program AV Voice Changer… i wlacze jakis efekt zmiany głosu to zaczyna mi sie wszystko rozwalac muzyka sie pieprzy i zaczyna jakos w glosnikach sie zlewac …

czy ten program wogole moze sluzyc tak jak to w dyskotekach ze powiemy przez mikrofon raz tylko np: “jazda” a to nam samo powtarza z 4 razy ?

Cos mi nie pasuje w tym programie ja chce miec taki program zeby poprowadzic radio internetowe i zmieniac sobie barwe glosu ale zeby nie bylo skutkow ubocznych w tym wszystkim