Program do zmiany bitare / wielkisci pliku mp3

siamanko szukam programu ktory w latwy szybki i przyjemny sposob zmieni mi bitare (kbps) (wielkosci) plikow mp3.

wiem ze pierwszy lepszy program do obrobki audio moze to zrobic- ale tylko pojedynczo- i trzewa wczytac plik, zmienic bitare i zapisac- to stanowczo za dlugo trwa.

a ja szukam takeigo kombajna co mi zmieni bitare m3 w calym folderze.

potrzebuje to do mp3 plajera- bo po co mi pliki z bitare 320, jak wystarczy 128 :slight_smile:

pozdro

Na 100% taką opcję ma jetaudio w wersji plus. (płatna)

Któryś z tych programów również powinien mieć taką opcję. :mrgreen:

Witaj. Ja jak zwykle polecam Jet Audio. Program ma wszystko czego potrzeba do doskonałego słuchania muzyki, przerabiania na inne formaty (na inny bitrate), wypalania płyt itp. Poza tym uważam ze jest lepszy niz osławiony Winamp, czy tez FooBar2000.

no spoczko ale czy w tym programie da sie przerobic mp3 inaczej niz na 96kbbs (i mniej) bo mnie interesiesuje wartosc 128kbps ew 112kbps

Przy wybraniu z opcji programu konwertuj–>konwertuj dźwięk, pojawia się okienko gdzie dodajesz pliki - masz tutaj również konfigację z jaką prędkością mają być odtwarzane piosenki.

lkkyog8qpa06vr7km.jpg

Najlepszy program to dBrowserAMP :!: :!: :!: :!: :!: :!:

no fakt teraz dziala. wczesniej w ‘output format’ zamiast ‘mp3-MPEG Layer-3’ dalem ‘mp3PRO-MPEG Layer-3’ (niby pro a ma mniej opcji). wielkie THX za pomoc bo to bylo mi naprawde potrzebne, a swoja droga bardzo ciekawy ten program… chociaz z winampa nie zrezygnuje napewno… kwestja przyzwyczajenia…

pozdro

:arrow: http://www.gsmcenter.pl/pg.php?tid=307

:slight_smile:

Uwierz mi, ze jak popracujesz kilka dni na jetaudio to się do niego przyzwyczaisz. Sam kiedyś myślałem, że żaden program nie zastąpi winampa przy odtwarzaniu muzy.

Z ciekawości zainstalowałem jetaudio i mam go po dziś dzień. W winamp… winamp został odinstalowany i nie żałuję :mrgreen: :wink:

i tu sie zgodze … tez uwazalem winampa za ‘‘niepokonanego’’ lecz teraz jetaudio jest dla mnie duzo lepsze a przede wszystkim wygodniejsze w uzyciu … a winamp , choc nie zostal odinstalowany to juz go nawet nie wlanczam … 8)