Program do zmiany bitare / wielkisci pliku mp3

(Traszql) #1

siamanko szukam programu ktory w latwy szybki i przyjemny sposob zmieni mi bitare (kbps) (wielkosci) plikow mp3.

wiem ze pierwszy lepszy program do obrobki audio moze to zrobic- ale tylko pojedynczo- i trzewa wczytac plik, zmienic bitare i zapisac- to stanowczo za dlugo trwa.

a ja szukam takeigo kombajna co mi zmieni bitare m3 w calym folderze.

potrzebuje to do mp3 plajera- bo po co mi pliki z bitare 320, jak wystarczy 128 :slight_smile:

pozdro

(aju) #2

Na 100% tak膮 opcj臋 ma jetaudio w wersji plus. (p艂atna)

Kt贸ry艣 z tych program贸w r贸wnie偶 powinien mie膰 tak膮 opcj臋. :mrgreen:

(Miszkurka2000) #3

Witaj. Ja jak zwykle polecam Jet Audio. Program ma wszystko czego potrzeba do doskona艂ego s艂uchania muzyki, przerabiania na inne formaty (na inny bitrate), wypalania p艂yt itp. Poza tym uwa偶am ze jest lepszy niz os艂awiony Winamp, czy tez FooBar2000.

(Traszql) #4

no spoczko ale czy w tym programie da sie przerobic mp3 inaczej niz na 96kbbs (i mniej) bo mnie interesiesuje wartosc 128kbps ew 112kbps

(aju) #5

Przy wybraniu z opcji programu konwertuj-->konwertuj d藕wi臋k, pojawia si臋 okienko gdzie dodajesz pliki - masz tutaj r贸wnie偶 konfigacj臋 z jak膮 pr臋dko艣ci膮 maj膮 by膰 odtwarzane piosenki.

lkkyog8qpa06vr7km.jpg

(nfk) #6

Najlepszy program to dBrowserAMP :!: :!: :!: :!: :!: :!:

(Traszql) #7

no fakt teraz dziala. wczesniej w 'output format' zamiast 'mp3-MPEG Layer-3' dalem 'mp3PRO-MPEG Layer-3' (niby pro a ma mniej opcji). wielkie THX za pomoc bo to bylo mi naprawde potrzebne, a swoja droga bardzo ciekawy ten program... chociaz z winampa nie zrezygnuje napewno... kwestja przyzwyczajenia..

pozdro

(Mayster X) #8

:arrow: http://www.gsmcenter.pl/pg.php?tid=307

... :slight_smile:

(aju) #9

Uwierz mi, ze jak popracujesz kilka dni na jetaudio to si臋 do niego przyzwyczaisz. Sam kiedy艣 my艣la艂em, 偶e 偶aden program nie zast膮pi winampa przy odtwarzaniu muzy.

Z ciekawo艣ci zainstalowa艂em jetaudio i mam go po dzi艣 dzie艅. W winamp... winamp zosta艂 odinstalowany i nie 偶a艂uj臋 :mrgreen: :wink:

(Mayster X) #10

i tu sie zgodze ... tez uwazalem winampa za ''niepokonanego'' lecz teraz jetaudio jest dla mnie duzo lepsze a przede wszystkim wygodniejsze w uzyciu ... a winamp , choc nie zostal odinstalowany to juz go nawet nie wlanczam ... 8)