Program do zmiany cd keya w windows 2003

potrzebuje program do zmiany cd keya w windows 2003

E…dlaczego nie. takowa zmiana przeciez jest legalna…

Jesli kolega ma np. piracka kopię i kupił oryginała, a nie chcę stawiac na nowo Windowsa to zmiana klucza jest jak najbardziej na miejscu.

:arrow: http://support.microsoft.com/kb/328874/pl

Poradnik do XP, ale link jest z pewnego forum i ktos to tam stosował i powiedział że działa i na Win2k3.

oto chodzi mam wersje 180 dniowa , brat mi przywiuzl z anglii pelna wersje oryginalna i chce zmienic cd keya a nie instalowac system od nowa a jesli jest to pod xp to mozecie podac jak to sie nazywa sprobuje cos z tym zrobic.

Ale co przeciez w linku masz wszystko napisane.

To możesz mi powiedzieć dlaczego od razu zakładasz, że user IRWIN , jest piratem?

piratem nie jestem chce z triala 180 dniowego przejsc na pelna wersje oryginalna link mi nie dziala.

A u mnie wszystko w jak największym porządku. Zobacz pdo inną przeglądarką może,

zmiana cd keya jest legalne i potwierdzone przes m$-a.

Magical Jelly Bean KeyFinder v.1.41 - Możliwość zmiany klucza - Options --> Change Windows Key.

BTW : dlaczego 3/4 osób uważa iż zmiana klucza jest nielegalna ? ludzie - opanujcie się.

OTy-kosmos.JNJN

AFAIK musisz wykonać pełny upgrade, klucz retailowy (albo OEM) nie powinien pasować do wersji ewaluacyjnych.

Jeśli masz wersję testową Enterprise, a pełną Standard a klucz nie będzie mógł być zmieniony to nie ma możliwości upgrade.