Program do zmiany Ikon

A dokładniej program, dzięki którym będe mógł zmienić ikonę aplikacji (*.EXE)… do tego używałem kiedyś programów, których się używało do edycji plików *.dll i właśnie *.exe. Prosiłbym o jakiś prosty, darmowy program do tego, żeby bez problemów móc zmienić ikonę pliku *.EXE

Jeżeli chcesz zmienić ikonkę na inną to kliknij PPM na aktualnej ikonie tej aplikacji, wybierz “właściwości” i tam masz opcję “zmień ikonę”

tiaaa… bardzo śmieszne… a mi nie chodzi o skrót tylko o plik z rozszerzeniem *.EXE

Chodzi o domyślną ikonkę pliku *.exe?

:arrow: Resource Hacker

Nie pliku *.EXE ogólem jako dla rozszerzenia ;/ Tylko np. program odpala się plikiem *.EXE xD no i właśnie ikone tego pliku chce zmienić. Wiem że odpowiednimi programi to jest wykonalne.

Wasacz - o żesz w mo… mam go od miecha na dysku i o nim nie pomyślałem xD THX ;]

Ale jak zmieniłem już ikonę pliku, to jak włączam ją, i przechodzi do ‘Traya’, to jest nadal taka sama…

Czytałeś temat :o

Chyba jednak nie :x

Jako OT ===::> Śmietnik

Co nie, CO NIE? Ja przecież zmieniłem ikone, w folderze wygląda innaczej niż przedtem, ale jednak nie uzyskałem upragnionego efektu, ponieważ ikona w trayu jest nadal taka sama ;] Chyba że ci chodzi o ten Icon Packager to sorka xD

pff od razu kasowanie posta…

skoro podaje, to znaczy ze wiem co mowie -

icon packager sluzy do zmiany kazdej ikony,

a nie tylko do pulpitu. pf, a robcie co chcecie,

chcialem tylko pomoc.

bardzo prosze, screen.

iconpackager2ws.th.jpg

Bo to jest ikona rozszerzenia OMG, a mi nie o to chodzi…

A powie mi ktoś jak się Resource Hackerem posługiwać? Bo otwieram, daję change icon i kupa.

Custom Ikons mozna go znalesc w raz z zestawem ikon w komputer swiat niezbedik Piekny Windows