Program do zmiany szybkości internetu


(Spider103) #1

Witam słyszałem że sa programy zwiększające prędkość internetu proszę o nazwę najlepszego programu tzn taki który jak najbardziej przyspieszy mi neta.pozdrawiam i z góry dziekuje


(Cyba91) #2

yyy ale o co chodzi? nie możesz mieć większej prędkości internetu niż taką jaką masz w umowie.


(Crawd) #3

Nie ma czegoś takiego,jeśli masz np.1Mb/s to żebyś nawet na uszach stanął to i tak więcej mieć nie będziesz :stuck_out_tongue: .Są programy do optymalizacji łącza np Cfosspeed,którego ja używam.Poczytaj sobie:


(Adamadam8) #4

Nie możesz mieć szybszego internetu niż masz napisane w umowie. Istnieją programy ale nie służą one do zwiększania szybkości tylko do poprawiania wydajności łącza przez usuwanie niepotrzebnych śmieci i przez to internet śmiga szybciej niż przy zamulonym kompie. Pozdrawiam!


(Sebos99) #5

http://www.pobieralnia.pl/kategoria-96- ... owego.html

Tu masz programy do optymalizacji łącza, ale nie oczekuj cudów. Właściwie instalowanie ich po kolei i próbowanie, więcej śmieci Ci do komputera wniesie niż pożytku z tego. Nie ma możliwości znaczącego przyspieszenia internetu, bez podwyższenia opcji u operatora.


(Spider103) #6

a co ja moge tym programem zrobić? np ściągam Utorrentem i chce aby ciągle pobierało na full to jak to zrobić?nie orientuje sie w tym pomuzcie.pozdrawiam


(Cyba91) #7

prędkość w Utorrent nie zależy od Ciebie tylko od ilości ludzi którzy dany plik udostępniają.Najlepiej to nic nie rób jak się nie orientujesz:)


(Olixxx94) #8

http://www.idg.pl/ftp/pc_5634/Internet. ... .1.31.html