Program do zmiany wyglądu XP

Witam. Macie jakies propozycje? Niechodzi mi o Vista Inspirat,Vista Transformation Pack tylko jakies inne które nieupodobniają do Visty tylko do czegos innego np. Linuxa. Chyba ze znacie cos innego. Jak macie jakies zainstalowane to tez zarzućcie screeny

Pozdro

tyko spowolni komputer i nic więcej ci nie da :slight_smile:

Złączono Posta : 20.09.2007 (Czw) 15:33

albo ściągnij sobie kolorową tapete

głupoty gadasz…

lukasz12340 przyjrzyj się TEMU tematowi, wystarczy że znajdziesz skórkę która przypomina wyglądem Viste (KLIK), ewentualnie możesz do tego dodać podmianę ikon paczką Vista Icon Pack.

A następnym razem :szukaj:

pffffffff wcale nie zwolni hahaha wejdź sobie po instalacji tego w menadżer zadań i sprawdź dodatkowe procesy i aplikacje i ile zabierają ramu i ile zóżywają procesora;] np. aplikacja styler :mrgreen:

Niechodzi mi o wygląd Visty :confused: Chce miec jakiegos innego systemu np. Linuxa. Jest cos takiego??

to zainstaluj linuxa :slight_smile: OMG

może zainstaluj STYLE XP

to będziesz dalej xp

Jeśli chcesz mieć wygląd z linuxa to proszę: http://programy.pcworld.pl/pc/programy/15532/Fedora.Transformation.Pack.1.0.html.html

Pozdro.

Nie mam takiego procesu :slight_smile:

KLIK

Lecz jeśli chcesz mieć prawie identyczny wygląd jak Linux to musiał byś zainstalować np. program WindowBlinds XP ale wtedy będzie ci już zżerało pamięć RAM