Program do zmieniania ip

Witam,

jestem za granicą (niemczech jeżeli to ważne) i jak wiadomo, niektóre strony są tutaj blokowane. Na YT znalazłem rozwiązanie, fajny addonik do przeglądarki, ale przydałby się program, który np. zmieniałby ip żebym mógł wejść na stronę, którą mi tu w niemczech blokują, gdyż wyskakuje info, że daną stronę można oglądać tylko z terytorium polski.

Próbowałem jakiś czas temu znaleźć jakieś oprogramowanie, ale nic z tego nie wyszło. Albo nie działało, albo wymagało konta pro. A coraz częściej na takie strony się natykam i chciałbym temu zapobiec.

Pozdrawiam

nie jestem w tych programach ekspertem ale jeden z nielicznych który działa w miare to cyberghost.

https://www.google.pl/search?q=zmiana+ip+na+polskie&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&ei=LvWgVpbpCIq7ygOenaewDg

Żaden program Ci tego nie zmieni, bo IP jest na poziomie dostajesz dostawcy internetu. Konfiguracja lokalna nie ma nic do rzeczy.

Najprostszym rozwiązaniem jest jakiś polski VPN. Jest tego cała masa. Są jednak płatne.

Jest takie coś jak “hola internet unblocker”, ale są dyskusje na ile jest to bezpieczne. Uważam jednak że jeśli używamy tego w dedykowanej przeglądarce i tylko jako dodatek do niej (który nie ma dostępu do niczego poza przeglądarką) to jest OK.

  1. Pobierz i odpal Chrome Portable - http://portableapps.com/apps/internet/google_chrome_portable

https://www.torproject.org/download/download.html.en

A nie działają opcje pod Filmem? Dla mnie wystarczyło, że podczas wyświetlenia się, że film w twoim kraju niedostępny, to zaraz zmieniałem kraj/region na dole strony pod filmem. Przeładowałem YT i działało, choć były wyjątki. Wtedy ustawiałem usługi google na dany kraj i potem pod filmem na dole ustawiałem język, kraj/region i było dobrze.

http://www.zalmos.com/

:slight_smile: