Program do zmniejszania bassu?

jestem kompletnie zielony, więc nie wiem czy wogóle cos takiego istnieje. Niedawno kupiłem słuchawki creative fatal1ty hs-800, i bass dla mnie jest za mocny, jest jakis pogram którym moge to zmienic? nie chodzi mi o Audacity i inne. tylko prosta “wajcha” którą moge regulowac bassy.

Z góry dziękuje ;]

tylko w sterownikach do karty muzycznej

przyjrzyj się ikonkom w zasobniku systemowym (tray) , jakiś głośniczek czy coś :wink:

jaka karta dźwiękową, do tegoż sprzętu jest zwykle dodawane oprogramowanie gdzie możesz dowoli modyfikować tony jakie ma generować karta dźwiękowa.

Nawet w winampie masz korektor…

Chodzi mi o Counter-Strike a tam nie ma. Karta muzyczna mhm, a jak sie sprawdza, jestem zielony. wiem ze sterowniki to SoundMAX Integrated Digital Audio. w trayu mam glosniczek ale nic do mixowania, mam viste jak cos.

Dodane 26.06.2009 (Pt) 17:27

Co mozna zrobić ?

przeklikaj się przez wszystkie ikonki w trayu, jeśli ci się nie otworzy żaden mixer to możesz jeszcze poszukać go w menu start/programy, pewnie coś z SoundMAX w nazwie :slight_smile:

mój Realtek HD Audio to ma, ale nie używam

możliwe jednak że nie będziesz miał takiej opcji, jedyny sposób to przepuszczenie dźwięku przez jakąś wieżę z korektorem dźwięku

można jeszcze chyba spróbować i pokombinować ze sterami do dźwięku, możesz mieć systemowe z visty a producenta będą miały opcję korektora, ale jak mówisz że jesteś zielony jak szczypiorek to pewnie nie podołasz :>

albo przyzwyczajenie się do porządnego i bassowego dźwięku :]