Program do zrobienia nagłówka dla strony

Szukam programu, w którym mogę zrobić ładny nagłówek na strone/bloga/forum. Bardzo mi zależy na funkcji estetycznego łączenia grafik, żeby nie były jak polaczane w paintcie, tylko coś bardziej nowoczesnego. Posiadam tylko gimpa i photoscape. Zależy mi aby ten program był darmowy. Prosze o pomoc

Gimp - masz wszystko co potrzeba do zrobienia nawet profesjonalnej grafiki.

 

Nie umiesz ? Polecam stronę

 

Jest tam wszystko co potrzebne aby poznać ten program.

Jesli szukasz dobrego i darmowego to jedynie GIMP nie ma sobie równych. Jednak większość tych dobrych jest płatna. Poszukaj w dziale obróbka grafiki na Dobrych Programach i zainstaluj komercyjny w 30 dniowej wersji trial. Zrobisz baner i usuniesz z kompa.

Krita też mogłaby być, chociażby dlatego, gdyż podczas podpisu masz linie grubsze i cieńsze. Ale to zależy, co robisz (zależy, jaki tablet :P) Jak najbardziej GIMP, no bo kto powiedział, że do czegoś takiego potrzebujesz np. Photoshopa? W GIMP-ie masz duże możliwości, które najbardziej dorównują Ps. Co do tego monotonnego interfejsu, włącz tryb jednego okna, który jest lepszy niżeli trzy okienka i gubienie się w nich, przypadkowe zamknięcie jednego itd. Dodatkowo możesz wykorzystać program do komercyjnego użytku, bez żadnych opłat ;).